Sotsiaalkindlustusamet

Klienditeenindus
Endla 8, 15092 Tallinn
Majas asub klienditeenindus ning teabehalduse osakond.
Klienditeeninduste info leiad siit
 
Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 5331 7372 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade osakonnajuhataja 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu nõunik 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel talitusejuhataja 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa e-büroo juht 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek juhtivspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak testjuht 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 7821154 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild peaspetsialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu STAR arendusanalüütik 56632829 Paide ester.marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder peaspetsialist 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus talitusejuhataja 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke analüütik 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson analüütik Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich analüütik 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv analüütik 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur analüütik 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal talitusejuhataja 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga arvestusspetsialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova projektijuht 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur arvestusspetsialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa arvestusspetsialist Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares talitusejuhataja 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula võlahaldur 3278365 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf võlahaldur 58865460 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee

Hüvitiste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kati Kümnik osakonnajuhataja 5089912 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirjo Künnapuu arendusnõunik 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Äriteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ene Tulp äriteenuste nõunik 53064187 Tartu Ene.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Milvi Haitov nõunik 53028816 Tartu Milvi.Haitov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova nõunik 53903691 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marjana Lazarenkov nõunik 53070868 Tartu Marjana.Lazarenkov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Sumil-Laanemaa nõunik 53437066 Tallinn Merle.Sumil-Laanemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann nõunik 7448303 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Välling nõunik 56560150 Tallinn Katrin.Valling@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margaret Lankots nõunik 58877642 Pärnu Margaret.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee

Menetlustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Katrin Maiste talitusejuhataja 58602930 Tartu Katrin.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Himma juhtivspetsialist (pension) 58868904 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raja Kutsar juhtivspetsialist (pension) 53020259 Viljandi Raja.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Audova juhtivspetsialist (pension) 5148110 Pärnu Eha.Audova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Ritsoson juhtivspetsialist (pension) 6208478 Tallinn Liivi.Ritsoson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Kupri juhtivspetsialist (perehüvitised) 58192793 Tartu Jelena.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Salumäe juhtivspetsialist (perehüvitised) 3278362 Rakvere Anneli.Salumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Kalmo peaspetsialist (perehüvitised) 4890337 Rapla Anneli.Kalmo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Larissa Põldma peaspetsialist (perehüvitised) 3278399 Rakvere Larissa.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Ilves peaspetsialist (perehüvitised) 7921444 Põlva Maarika.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Saar peaspetsialist (perehüvitised) 7762747 Jõgeva Margit.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Vilipus peaspetsialist (perehüvitised) 6408121 53403442 Türi Kaja.Vilipus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Lääts peaspetsialist (perehüvitised) 4890336 Rapla Kristi.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Prees peaspetsialist (perehüvitised) 3278381 Rakvere Katrin.Prees@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Kraav peaspetsialist (perehüvitised) 3278368 Rakvere Ulle.Kraav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Luht peaspetsialist (perehüvitised) 6208496 Tallinn Eve.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Bürkland peaspetsialist (pension) 7447475 Tartu Lily.Burkland@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Sildmaa peaspetsialist (pension) 4350582 Viljandi Reet.Sildmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ilus peaspetsialist (pension) 6408142 Tallinn Ulle.Ilus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleri Ojaviir peaspetsialist (pension) 7448317 Tartu Eleri.Ojaviir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Tuha peaspetsialist (pension) 7448316 Tartu Merike.Tuha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Tuul peaspetsialist (pension) 7448309 Tartu Maret.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Käsper peaspetsialist (pension) 58189618 Pärnu Kaja.Kasper@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Maarna peaspetsialist (pension) 4477626 Pärnu Vaike.Maarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho peaspetsialist (pension) 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rättel peaspetsialist (perehüvitised) 4894167 Rapla Kersti.Rattel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Kulver peaspetsialist (pension) 6640155 Tallinn Katrin.Kulver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Vutt peaspetsialist (pension) 6208490 Tallinn Urve.Vutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Rüütli peaspetsialist (perehüvitised) 7762754 Jõgeva Anneli.Ruutli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Salumets peaspetsialist (pension) 7447484 Tartu Inga.Salumets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Laks peaspetsialist (pension) 7447473 Tartu Kaja.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Veissmann peaspetsialist (pension) 4350584 Viljandi Natalja.Veissmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Uueda peaspetsialist (pension) 6640136 Tallinn Kristi.Uueda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Tanjuhhina peaspetsialist (pension) 6640153 Tallinn Tatjana.Tanjuhhina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Mäeküngas peaspetsialist (perehüvitised) 3278393 Rakvere Kaire.Maekungas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Saksing peaspetsialist (pension) 4477639 Pärnu Reet.Saksing@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Kotka peaspetsialist (pension) 6408179 Tallinn Anna.Kotka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonina Perlin peaspetsialist (pension) 3848772 Paide Antonina.Perlin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Breicis peaspetsialist (perehüvitised) 6408191 Tallinn Ulle.Breicis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tiitsaar peaspetsialist (perehüvitised) 6408135 Tallinn Ene.Tiitsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Herman peaspetsialist (perehüvitised) 7762750 Jõgeva Kaidi.Herman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Nõgu peaspetsialist (perehüvitised) 3278370 Rakvere Jaana.Nogu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Hrabrova spetsialist (pension) 6408183 Tallinn Natalja.Hrabrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Padur spetsialist (pension) 6408126 Tallinn Irina.Padur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Džikajeva spetsialist (pension) 6408172 Tallinn Marina.Dzikajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kirves spetsialist (pension) 6208482 Tallinn Katlin.Kirves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Klamas spetsialist (pension) 6208339 Tallinn Anastassia.Klamas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Muttika peaspetsialist (pension) 4350586 Viljandi Mai.Muttika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Mikenberg peaspetsialist (perehüvitised) 3278372 Rakvere Kristel.Mikenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Piirma peaspetsialist (perehüvitised) 3278376 Rakvere Inna.Piirma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Družkova peaspetsialist (perehüvitised) 3278396 Rakvere Galina.Druzkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Virro spetsialist (pension) 6408176 Tallinn Mari.Virro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Smirnova peaspetsialist (perehüvitised) 3278394 Rakvere Karin.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Hiie peaspetsialist (perehüvitised) 4890333 Rapla Aili.Hiie@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Kivikas peaspetsialist (perehüvitised) 3278398 Rakvere Tiia.Kivikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Pärl peaspetsialist (perehüvitised) 6408164 Tallinn Barbara.Parl@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viive Kerb peaspetsialist (perehüvitised) 7762746 Jõgeva Viive.Kerb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Prosin peaspetsialist (perehüvitised) 7762753 Jõgeva Anne.Prosin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Saluste peaspetsialist (perehüvitised) 51972682 Jõgeva Marika.Saluste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Tank peaspetsialist (pension) 4350583 Viljandi Liia.Tank@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Lellep peaspetsialist (pension) 7448321 Tartu Ly.Lellep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Ild peaspetsialist (pension) 4477635 Pärnu Urve.Ild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Märks peaspetsialist (perehüvitised) 7762748 Jõgeva Maire.Marks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Andresen peaspetsialist (pension) 7447469 Tartu Aire.Andresen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Eerik peaspetsialist (pension) 4477603 Pärnu Ilme.eerik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aive Sirgmets peaspetsialist (perehüvitised) 3278380 Rakvere Aive.Sirgmets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Velli Saavo peaspetsialist (perehüvitised) 7447472 Tartu Velli.Saavo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kulla Mägi peaspetsialist (perehüvitised) 4724036 Haapsalu Kulla.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Grüner peaspetsialist (pension) 4350588 Viljandi Hille.Gruner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Litvinko spetsialist (pension) 4477605 Pärnu Pille.litvinko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Laev peaspetsialist (pension) 6640117 Tallinn Liia.Laev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Keiv peaspetsialist (perehüvitised) 7762743 Jõgeva Ille.Keiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Värat peaspetsialist (pension) 4477607 Pärnu Tiia.Varat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Orav peaspetsialist (pension) 6408167 Tallinn Kadi.Orav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kõmmus spetsialist (pension) 4477625 Pärnu Silvi.Kommus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Jakobson spetsialist (pension) 4477618 Pärnu Alice.Jakobson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jakimenko peaspetsialist (pension) 6408189 Tallinn Olga.Jakimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Guske peaspetsialist (perehüvitised) 7762752 Jõgeva Aivi.Guske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšornaja spetsialist (pension) 6408106 Tallinn Irina.Tsornaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Veelain spetsialist (pension) 6208476 Tallinn Raina.Veelain@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helve Vesiloo peaspetsialist (pension) 6640129 Tallinn Helve.Vesiloo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Laaneots peaspetsialist (perehüvitised) 7447488 Tartu Ulle.Laaneots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Põder spetsialist (pension) 6408193 Tallinn Ingrid.Poder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Keskküla peaspetsialist (pension) 4477609 Pärnu Ele.Keskkula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys spetsialist (pension) 58542503 Tallinn Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kasak peaspetsialist (pension) 6208405 Tallinn Silvi.Kasak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Männik peaspetsialist (pension) 7447470 Tartu Hele.Mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enel Kivimäe peaspetsialist (pension) 6640143 Tallinn Enel.Kivimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Iljas spetsialist (pension) 6408128 Tallinn Aivi.Iljas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Räppo peaspetsialist (pension) 4350587 Viljandi Mari.Rappo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Mardi spetsialist (pension) 6408131 Tallinn Pille.Mardi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Lankots peaspetsialist (pension) 4477634 Pärnu Luule.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Vallbaum spetsialist (pension) 6408170 Tallinn Anne.Vallbaum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raavel peaspetsialist (perehüvitised) 6408137 Tallinn Triin.Raavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dina Streltsova spetsialist (pension) 56213255 Pärnu Dina.Streltsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Järva spetsialist (pension) 6408116 58862027 Türi Aili.Jarva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angela Lepind spetsialist (pension) 58862492 Türi Angela.Lepind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Palmiste spetsialist (pension) 56938820 Türi Evelin.Palmiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Klaas spetsialist (pension) 53087803 Türi Ilme.Klaas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Ammer spetsialist (pension) 6408119 58539126 Türi Inna.Ammer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irena Šefer spetsialist (pension) 58650652 Türi Irena.Sefer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Meressaar spetsialist (pension) 4477637 Pärnu Kadi.Meressaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Keerles spetsialist (pension) 53788651 Türi Kaidi.Keerles@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Somelar spetsialist (pension) 6408110 53040770 Türi Katrin.Somelar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Jürna peaspetsialist (pension) 57872253 Pärnu Kristi.Jurna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Liiders spetsialist (pension) 6408120 53076923 Türi Kullike.Liiders@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Asu spetsialist (pension) 53863794 Paide/Türi Maarika.Asu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maritana Järve spetsialist (pension) 58856943 Türi Maritana.Jarve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Kallas peaspetsialist (pension) 54502758 Türi Pille.Kallas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Tarasova spetsialist (pension) 3278363 Rakvere Svetlana.Tarasova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luukas-Mägi spetsialist 6408107 58559708 Türi Terje.Luukas-Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Toomel spetsialist (pension) 6408183 Rakvere Tiina.Toomel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kady-Kairit Kerve peaspetsialist (perehüvitised) 56820326 Jõgeva Kady-Kairit.Kerve@sotsiaalkindlustusamet.ee

Teabehalduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Liis Mesi osakonnajuhataja 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang dokumendihaldur Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk juhtiv dokumendihalduse konsultant 58838034 Tallinn Kristina.Kvasnjuk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Rei dokumendihalduse konsultant 4350580 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares juhtiv dokumendihalduse konsultant 7447905 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Veske dokumendihaldur 7448300 Tartu Karin.Veske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel dokumendihaldur 7447436 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment dokumendihaldur 4477631 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg dokumendihaldur 6640112 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp dokumendihaldur 7762751 Jõgeva Kart.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Reinumägi dokumendihaldur 6408166 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme dokumendihaldur 7447491 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus arhivaar 4890327 51971060 Rapla Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken dokumendihaldur 7447436 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina dokumendihalduse konsultant 3379701 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Ziugov arhivaar 7447486 Tartu Ly.Ziugov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi dokumendihalduse konsultant 7762290 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa dokumendihaldur 6408177 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets dokumendihaldur 3278377 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Miller peaarhivaar 53040588 Tallinn Margit.Miller@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Udumäe dokumendihaldussüsteemi administraator 53006654 Rakvere Aurielija.Udumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu dokumendihaldur 58862735 Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meier dokumendihaldur 53492188 Türi Karin.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz arhivaar 4890325 Rapla Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa dokumendihaldur 53052039 Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Rannaste spetsialist 6408151 Liia.Rannsate@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu dokumendihaldur 3278371 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg andmehaldur 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee