Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn Klienditeeninduste info leiad siit
Sotsiaalkindlustusameti maja

Sa oled siin

Kontaktid

Hüvitiste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kati Kümnik osakonnajuhataja 5089912 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Äriteenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Pirjo Künnapuu talitusejuhataja 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tulp äriteenuste nõunik 53064187 Tartu Ene.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Milvi Haitov nõunik 53028816 Tartu Milvi.Haitov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelyn Hallika nõunik 53010587 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova nõunik 53903691 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marjana Lazarenkov nõunik 53070868 Tartu Marjana.Lazarenkov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Sumil-Laanemaa nõunik 53437066 Tallinn Merle.Sumil-Laanemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann nõunik 7448303 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Välling nõunik 56560150 Tallinn Katrin.Valling@sotsiaalkindlustusamet.ee

Menetlustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Katrin Maiste talitusejuhataja 58602930 Tartu Katrin.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Himma juhtivspetsialist (pension) 58868904 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raja Kutsar juhtivspetsialist (pension) 53020259 Viljandi Raja.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Audova juhtivspetsialist (pension) 5148110 Pärnu Eha.Audova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Ritsoson juhtivspetsialist (pension) 6208478 Tallinn Liivi.Ritsoson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Kupri juhtivspetsialist (perehüvitised) 58192793 Tartu Jelena.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Salumäe juhtivspetsialist (perehüvitised) 3278362 Rakvere Anneli.Salumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Kalmo peaspetsialist (perehüvitised) 4890337 Rapla Anneli.Kalmo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Larissa Põldma peaspetsialist (perehüvitised) 3278399 Rakvere Larissa.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Ilves peaspetsialist (perehüvitised) 7921444 Põlva Maarika.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Saar peaspetsialist (perehüvitised) 7762747 Jõgeva Margit.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Vilipus peaspetsialist (perehüvitised) 4890334 Rapla Kaja.Vilipus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Lääts peaspetsialist (perehüvitised) 4890336 Rapla Kristi.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Prees peaspetsialist (perehüvitised) 3278381 Rakvere Katrin.Prees@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Kraav peaspetsialist (perehüvitised) 3278368 Rakvere Ulle.Kraav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Luht peaspetsialist (pension) 6208496 Tallinn Eve.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Bürkland peaspetsialist (pension) 7447475 Tartu Lily.Burkland@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Sildmaa peaspetsialist (pension) 4350582 Viljandi Reet.Sildmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonetta Häggblom peaspetsialist (pension) 6408174 Tallinn Antonetta.Haggblom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ilus peaspetsialist (pension) 6408142 Tallinn Ulle.Ilus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleri Ojaviir peaspetsialist (pension) 7448317 Tartu Eleri.Ojaviir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Tuha peaspetsialist (pension) 7448316 Tartu Merike.Tuha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Tuul spetsialist (pension) 7448309 Tartu Maret.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heldi Tibar peaspetsialist (pension) 6208497 Tallinn Heldi.Tibar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Maarna peaspetsialist (pension) 4477626 Pärnu Vaike.Maarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi peaspetsialist (perehüvitised) 3278386 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho peaspetsialist (pension) 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rättel peaspetsialist (perehüvitised) 4894167 Rapla Kersti.Rattel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Kulver peaspetsialist (pension) 6640155 Tallinn Katrin.Kulver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Vutt peaspetsialist (pension) 6208490 Tallinn Urve.Vutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Rüütli peaspetsialist (perehüvitised) 7762754 Jõgeva Anneli.Ruutli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Salumets peaspetsialist (pension) 7447484 Tartu Inga.Salumets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Laks peaspetsialist (pension) 7447473 Tartu Kaja.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elve Timberg peaspetsialist (pension) 6640132 Tallinn Elve.Timberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Veissmann peaspetsialist (pension) 4350584 Viljandi Natalja.Veissmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Uueda peaspetsialist (pension) 6640136 Tallinn Kristi.Uueda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Tanjuhhina peaspetsialist (pension) 6640153 Tallinn Tatjana.Tanjuhhina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Mäeküngas peaspetsialist (perehüvitised) 3278393 Rakvere Kaire.Maekungas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Saksing peaspetsialist (pension) 4477639 Pärnu Reet.Saksing@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Kotka peaspetsialist (pension) 6408179 Tallinn Anna.Kotka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonina Perlin peaspetsialist (perehüvitised) 3848772 Paide Antonina.Perlin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Breicis peaspetsialist (perehüvitised) 6408191 Tallinn Ulle.Breicis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tiitsaar peaspetsialist (perehüvitised) 6408135 Tallinn Ene.Tiitsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Herman peaspetsialist (perehüvitised) 7762750 Jõgeva Kaidi.Herman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Nõgu peaspetsialist (perehüvitised) 3278370 Rakvere Jaana.Nogu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Hrabrova spetsialist (pension) 6408183 Tallinn Natalja.Hrabrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Padur spetsialist (pension) 6408126 Tallinn Irina.Padur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Džikajeva spetsialist (pension) 6408172 Tallinn Marina.Dzikajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Ott spetsialist (pension) 6640124 Tallinn Kaja.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kirves spetsialist (pension) 6208482 Tallinn Katlin.Kirves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Klamas spetsialist (pension) 6208339 Tallinn Anastassia.Klamas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Kägu spetsialist (pension) 6640158 Tallinn Kulli.Kagu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Kupri spetsialist (pension) 6640139 Tallinn Nadezda.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jäger spetsialist (pension) 6408152 Tallinn Anu.Jager@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Muttika spetsialist (pension) 4350586 Viljandi Mai.Muttika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Mikenberg peaspetsialist (perehüvitised) 3278372 Rakvere Kristel.Mikenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Piirma peaspetsialist (perehüvitised) 3278376 Rakvere Inna.Piirma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Družkova peaspetsialist (perehüvitised) 3278396 Rakvere Galina.Druzkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Virro spetsialist (pension) 6408176 Tallinn Mari.Virro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Smirnova peaspetsialist (perehüvitised) 3278394 Rakvere Karin.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Hiie peaspetsialist (perehüvitised) 4890333 Rapla Aili.Hiie@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Kivikas peaspetsialist (perehüvitised) 3278398 Rakvere Tiia.Kivikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Hirs peaspetsialist (perehüvitised) 6408164 Tallinn Barbara.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Randvere peaspetsialist (perehüvitised) 6408181 Tallinn Katrin.Randvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viive Kerb peaspetsialist (perehüvitised) 7762746 Jõgeva Viive.Kerb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Prosin peaspetsialist (perehüvitised) 7762753 Jõgeva Anne.Prosin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Saluste peaspetsialist (perehüvitised) 7762742 Jõgeva Marika.Saluste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Tank spetsialist (pension) 4350583 Viljandi Liia.Tank@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Lellep spetsialist 7448321 Tartu Ly.Lellep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Ild spetsialist (pension) 4477635 Pärnu Urve.Ild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Tint spetsialist (pension) 7447488 Tartu Maive.Tint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Märks peaspetsialist (perehüvitised) 7762748 Jõgeva Maire.Marks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Andresen spetsialist (pension) 7447469 Tartu Aire.Andresen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Eerik peaspetsialist (pension) 4477603 Pärnu Ilme.eerik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aive Sirgmets peaspetsialist (perehüvitised) 3278380 Rakvere Aive.Sirgmets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Velli Saavo spetsialist (pension) 7447472 Tartu Velli.Saavo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kulla Mägi peaspetsialist (perehüvitised) 4724036 Haapsalu Kulla.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Grüner spetsialist (pension) 4350588 Viljandi Hille.Gruner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Litvinko spetsialist (pension) 4477605 Pärnu Pille.litvinko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aino Allik spetsialist (pension) 6408170 Tallinn Aino.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Laev spetsialist (pension) 6640117 Tallinn Liia.Laev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Keiv peaspetsialist (perehüvitised) 7762743 Jõgeva Ille.Keiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Värat spetsialist (pension) 4477607 Pärnu Tiia.Varat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Orav spetsialist (pension) 6408167 Tallinn Kadi.Orav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kõmmus spetsialist (pension) 4477625 Pärnu Silvi.Kommus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Jakobson spetsialist (pension) 4477618 Pärnu Alice.Jakobson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jakimenko peaspetsialist (pension) 6408189 Tallinn Olga.Jakimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Guske peaspetsialist (perehüvitised) 7762752 Jõgeva Aivi.Guske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšornaja spetsialist (pension) 6408106 Tallinn Irina.Tsornaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Veelain spetsialist (pension) 6208476 Tallinn Raina.Veelain@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helve Vesiloo spetsialist (pension) 6640129 Tallinn Helve.Vesiloo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Laaneots peaspetsialist (perehüvitised) 7447498 Tartu Ulle.Laaneots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Põder spetsialist (pension) 6408193 Tallinn Ingrid.Poder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Keskküla spetsialist (pension) 4477609 Pärnu Ele.Keskkula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivian Lääts spetsialist (pension) 6408165 Tallinn Vivian.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lille-Riita Esko spetsialist (pension) 6208499 Tallinn Lille-Riita.Esko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys spetsialist (pension) 6208485 Tallinn Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kasak spetsialist (pension) 6208405 Tallinn Silvi.Kasak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Männik spetsialist (pension) 7447470 Tartu Hele.Mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enel Kivimäe spetsialist (pension) 6640143 Tallinn Enel.Kivimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Iljas spetsialist (pension) 6408128 Tallinn Aivi.Iljas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Räppo spetsialist (pension) 4350587 Viljandi Mari.Rappo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Mardi spetsialist (pension) 6408131 Tallinn Pille.Mardi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Lankots spetsialist (pension) 4477634 Pärnu Luule.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Vallbaum spetsialist (pension) 6408199 Tallinn Anne.Vallbaum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raavel peaspetsialist (perehüvitised) 6408137 Tallinn Triin.Raavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets spetsialist (pension) 3278377 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dina Streltsova spetsialist (pension) 4477601 Pärnu Dina.Streltsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Meressaar spetsialist (pension) 4477637 Pärnu Kadi.Meressaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kady-Kairit Kerve peaspetsialist (perehüvitised) 56820326 Jõgeva Kady-Kairit.Kerve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Jürna peaspetsialist (pension) 4477611 Pärnu Kristi.Jurna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Tarasova spetsialist (pension) 3278363 Rakvere Svetlana.Tarasova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Toomel spetsialist (pension) 3278360 Rakvere Tiina.Toomel@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pensionitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viivi Kakum spetsialist 6408195 Viivi.Kakum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Hiiesalu spetsialist Reet.Hiiesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee