Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Finacial and Development Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Ruth Paade Head of Department 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu Adviser 5160786 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ainike Alla 53310765 Võru Ainike.Alla@sotsiaalkindlustusamet.ee

Development Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Kristina Pähkel Adviser 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Vaikmaa Head of e-office 58455790 Tallinn Kersti.Vaikmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek Chief Specialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur Chief Specialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak test leader 57888933 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder Chief Specialist 53062341 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier Chief Specialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik Chief Specialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats Chief Specialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo Chief Specialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak Chief Specialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg Chief Specialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Sild Chief Specialist 58650980 Pärnu Birgit.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk Chief Specialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krister Arder 53897113 Kuressaare Krister.Arder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu Development Analyst 56632829 Paide Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analysis Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Anneli Nappus Head of Unit 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda Analysis Development Manager 56570027 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina Analyst 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analyst 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Martin Pretke Analyst 53827211 Tallinn Martin.Pretke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kati Karelson Analyst 6640109 Kati.Karelson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Lurich Analyst 58651295 Tallinn Katrin.Lurich@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sven Veskijärv Analyst 58534143 Valga Sven.Veskijarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks Analyst 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ove Kangur 53849823 Tallinn Ove.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee

Financial Accounting Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Signe Uustal Head of Unit 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt Chief Specialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg Analyst 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk Chief Specialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs Chief Specialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang Accountant 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga Accounting Specialist 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge Specialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Maslova Project manager 51908692 Tallinn Regina.Maslova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd Accounting Specialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu Accountant 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Laur Accounting Specialist 53079397 Tartu Katlin.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Avarmaa 7447498 Tartu Margit.Avarmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Collection Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Aire Vares Head of Unit 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula Chief Specialist 4350589 Viljandi Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev Chief Specialist 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Kaljula Chief Specialist 3278365 Rakvere Eha.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok Chief Specialist 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Hahndorf Chief Specialist 58865460 Tallinn Evelin.Hahndorf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak Chief Specialist 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee