Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Social Services Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Hannes Danilov Head of Department 53076172 Haapsalu Hannes.Danilov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raivo Piiritalo Business Service Counsellor 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu Leading Specialist 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk (service suspended) Tallinn
Aika Kaukver Business Service Counsellor 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Priilinn (service suspended) Tartu
Krõõt Kroonmäe Business Service Counsellor 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Expertise and Social Benefits Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Leila Lahtvee Head of Unit 55512915 Tartu Leila.Lahtvee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm Leading Medical Expert 53013028 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik Adviser 53071729 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts Chief Specialist 58544947 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva Chief Specialist 53059845 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn Chief Specialist 53872160 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska Chief Specialist 58641512 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott Chief Specialist 55683257 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi Chief Specialist 5220160 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein Chief Specialist 58550783 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak Chief Specialist 58633168 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar Chief Specialist 53066391 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik Chief Specialist 58872907 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerli Kindsiko Chief Specialist 53435526 Tartu Gerli.Kindsiko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask Chief Specialist 58855328 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik Chief Specialist 5219034 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa Chief Specialist 59180389 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe Chief Specialist 5175634 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova Chief Specialist 58542539 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo Chief Specialist 55630921 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov Chief Specialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja Chief Specialist 59197815 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja Chief Specialist 53089408 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel Chief Specialist 58600428 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro Chief Specialist 58650498 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Mäemat Chief Specialist 6408136 53323832 Türi Aili.Maemat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kanne Chief Specialist 6408140 Türi Kadri.Kanne@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liana Kinkman Chief Specialist 6408139 Türi Liana.Kinkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asta Pärli Medical Expert Tartu asta.parli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Männik Medical Expert Tartu eve.mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julija Aleksandrova Medical Expert Tallinn Julija.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piibe Pai Medical Expert Tallinn Piibe.Pai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kellamäe Medical Expert Tartu Kadri.Kellamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Mihkla Medical Expert Tallinn Laura.Mihkla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Uljana Gussarova Specialist 56358029 Jõhvi Uljana.Gussarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annemari Oherd Chief Specialist 6408141 Türi Annemari.Oherd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalev Härk Advisor 58849871 Valga Kalev.Hark@sotsiaalkindlustusamet.ee

Special Care and Rehabilitation Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Helen Tähtvere Head of Unit 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu (service suspended) Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Saarsen Project Manager 53340328 Tartu Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel Consultant 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert Specialist 56928798 Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont Chief Specialist 51911874 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi Consultant 53812949 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel Consultant 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova Chief Specialist 53329665 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman Chief Specialist 59197054 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare Consultant 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Suuroja Consultant 53076092 Tallinn Kerli.Suuroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra Consultant 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks Consultant 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas Consultant 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp Coordinator 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe Coordinator 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas Consultant 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus Consultant 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger Consultant 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur Coordinator 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv Consultant 53052266 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa Consultant 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg Leading Specialist 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg Coordinator 53828841 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi Consultant 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma Consultant 53742230 Jõhvi kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots Specialist 53823570 Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas Specialist 57869359 Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Armolik Coordinator 58871240 Tartu Angelika.Armolik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell Consultant 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairi Saar Consultant 53098021 Tallinn Kairi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kangur Consultant 53443741 Tartu Karin.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Kähär Coordinator 53072506 Tallinn Kristi.Kahar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor Consultant 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Allik Consultant 5160182 Tallinn Mai.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann Project Manager 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Võime Consultant 58868791 Jõgeva Sirje.Voime@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luude Consultant 51967022 Tallinn Terje.Luude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets Leading Specialist 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ander Eigo Specialist 59195857 Ander.Eigo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu Consultant 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asti Kallissaar Consultant 51935037 Asti.Kallissaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elin-Külliki Kruusmaa Development Specialist 58557544 Elin-Kylliki.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Keskpalu Coordinator 53023418 Tartu Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Olgo Leading Specialist 53242101 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar (service suspended) Viljandi
Timo Hansman Project Manager 53443479 Timo.Hansman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Felika Tuul Project manager 51979588 Tartu Felika.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aveli Ainsalu Project Manager 53099749 Tallinn Aveli.Ainsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laanemets Coordinator 53094241 Tartu Jana.Laanemets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Villem Coordinator 53001509 Viljandi Helle.Villem@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Aruste Specialist 5214255 Tallinn Ele.Aruste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Meenits Specialist 51980863 Tartu Kristi.Meenits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Liina Kliiman Development Specialist 53590352 Tallinn Eva.Liina.Kliiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Rand Specialist 53071756 Tallinn Merle.Rand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelina Kaiva Coordinator 56905982 Jõhvi Angelina.Kaiva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Andrejeva Consultant 56981892 Jõhvi Nadezda.Andrejeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marje Reimund Development Specialist 53314462 Marje.Reimund@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Riisalo Counsellor 53040770 Tallinn Ulle.Riisalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Mägi Specialist 5070591 Kuressaare Krista.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Karjahärm Consultant 53682195 Tallinn Liina.Karjaharm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Nöps Chief Specialist 58545965 Tartu Kristi.Nops@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karmen Orlovski Specialist 58539254 Tartu Karmen.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Kuslap Project Manager 53096390 Tartu Eva.Kuslap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Mändla Leading Specialist 53070458 Türi Maarika.Mandla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Annikov Consultant 53088786 Paide Hele.Annikov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helis Eesmaa Advisor 57826470 Tallinn Helis.Eesmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Maiboroda Consultant 53557724 Viljandi Inga.Maiboroda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Kask Coordinator 5180249 Tallinn Inna.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maili Annikov Coordinator 5180924 Paide Maili.Annikov@sotsiaalkindlustusamet.ee

Technical Aid Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Tiia Orlovski Project Manager 505 7105 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlin Veinberg Adviser 53059218 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hanna Veisman (service suspended) Tallinn Hanna.Veisman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Kiik Chief Specialist 56946586 Tallinn Annika.Kiik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka-Kaldmäe Chief Specialist 58875049 Tallinn Kateriin.Sinka-Kaldmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf Chief Specialist 53805089 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus Chief Specialist 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Laan Chief Specialist 53068287 Tallinn Sigrid.Laan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Viidalepp Chief Specialist 53026672 Tallinn Kairit.Viidalepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Laansalu Counsellor 58358409 Tallinn Agne.Laansalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Pärna Chief Specialist 53328606 Tallinn Kairit.Parna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maige Printsmann Specialist 53809630 Viljandi Maige.Printsmann@sotsiaalkindlustusamet.ee

Customer Service Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Anu Polberg Head of Department 5271577 Tallinn Anu.Polberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Lorents Phone Service Manager 5038743 Tallinn Jelena.Lorents@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Sillaots District Customer Service Manager 53235416 Tartu Mare.Sillaots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Spiegelberg District Customer Service Manager 664017 53341214 Tallinn Sirje.Spiegelberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jürgen Kask Adviser Tallinn Jurgen.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Aarens Chief Specialist Tallinn Inna.Aarens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Kasepõld Specialist Jõgeva Maive.Kasepold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Tudre Specialist Tallinn Kulli.Tudre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Ahas Specialist Tallinn Kulli.Ahas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Märtson (service suspended) Narva Jana.Martson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helery Valdre Specialist Pärnu Helery.Valdre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Vaino Specialist Põlva Terje.Vaino@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Oleinik Specialist I. Grafovi tn 21 20308 Narva Alla.Oleinik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Mägi Specialist Tartu Kaja.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erna Jylhä Specialist Rakvere Erna.Jylha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Taasväli Specialist Rapla Irina.Taasvali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Roos Specialist Tallinn Pille.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Valter Specialist Tallinn Epp.Valter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Suzi Specialist Tartu Tiina.Suzi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piia Tarikas Specialist Tartu Piia.Tarikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Raadik Specialist Tallinn Tiina.Raadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anžela Veber Specialist Tallinn Anzela.Veber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laar Specialist Haapsalu Tiia.Laar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Kukk Specialist Tallinn Pille.Kukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Reimets Specialist Pärnu Kristi.Reimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Reintam Specialist Tallinn Merike.Reintam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tammik Specialist Tallinn Ulle.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janica Valgma Specialist Tallinn Janica.Valgma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Varjand Specialist Tallinn Tiina.Varjand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Räbina Specialist Kohtla-Järve Marina.Rabina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Lillemaa Specialist Pärnu Karin.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Novkina Specialist Jõhvi Jelena.Novkina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rutt Linnaks Chief Specialist Tallinn Rutt.Linnaks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ird Specialist Tartu Ulle.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Keningi Specialist Kohtla-Järve Marina.Keningi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Klaarika Jürjens Specialist Viljandi Klaarika.Jurjens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Margusson Specialist Valga Aivi.Margusson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aleksandra Spasskaja Specialist I. Grafovi tn. 21 20308 Narva Aleksandra.Spasskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Luikmäe Specialist Rapla Malle.Luikmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Näägo Specialist Kohtla-Järve Olga.Naago@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Roosi Specialist Tallinn Krista.Roosi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Veskis Specialist Tallinn Merle.Veskis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Koppel Specialist Kuressaare Eve.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Moks Specialist Rakvere Thea.Moks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Mere Specialist Tallinn Liia.Mere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Simakovitš Specialist Viljandi Marge.Simakovits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Pallav Specialist Võru Heli.Pallav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Kade Specialist Tartu Urve.Kade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Lopsik Specialist Jõhvi Ruth.Lopsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tea Vaab Specialist Võru Tea.Vaab@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Jürimäe Specialist Jõgeva Eve.Jurimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Linnupuu Specialist Põlva Anna.Linnupuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rohtjärv Chief Specialist Paide Kersti.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Kuzina Specialist Tallinn Jevgenia.Kuzina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Murujeva Specialist Narva Svetlana.Murujeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Jürisson Specialist Jõhvi Merle.Jurisson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sula Specialist Paide Kaja.Sula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Saad Specialist Võru Maire.Saad@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Punt Chief Specialist Valga Liivi.Punt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liidia Laanesoo Specialist Tallinn Liidia.Laanesoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viigi Versis Specialist Valga Viigi.Versis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Uibopuu Specialist Tallinn Hele.Uibopuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margot Leetmaa Specialist Tallinn Margot.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Livak Specialist Kohtla-Järve Marina.Livak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Ringas Chief Specialist Kuressaare
Tiia Luhaväli Specialist Tiia.Luhavali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Vassiljeva Specialist Nadezda.Vassiljeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Naima Keres Customer Service Specialist Tallinn Naima.Keres@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mary Enula Customer Service Specialist Kärdla Mary.Enula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Volke Webmaster Kuressaare Terje.Volke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Nahkur Customer Service Specialist Tallinn Ebeli.Nahkur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Lõppe Customer Service Specialist Kärdla Triin.Loppe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Kraus Customer Service Specialist Haapsalu Kai.Kraus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Kreivald Customer Service Specialist Narva Galina.Kreivald@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Arge Customer Service Specialist Tallinn Sirle.Arge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Luhaäär Customer Service Specialist Tallinn Kaire.Luhaaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aleksandrova Customer Service Specialist Narva Tatjana.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Regina Nõmmik Customer Service Specialist Türi Regina.Nommik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Kutsar Specialist Tallinn Anu.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Juta Pant Customer Service Specialist Tallinn Juta.Pant@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Šitova Customer Service Specialist Narva Maria.Sitova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Jatel Customer Service Specialist Tallinn Tatjana.Jatel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadre Kivi Customer Service Specialist Türi Kadre.Kivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina-Kai Roseniit Specialist Tallinn Kristiina-Kai.Roseniit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Leontjeva specialist Tallinn Viktoria.Leontjeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Žanna Sõskova Specialist Narva Zanna.Soskova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Metsa Phone Service Specialist Pärnu Maire.Metsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaili Hiieste Specialist Tartu Kaili.Hiieste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Anton Specialist Tartu Ave.Anton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inge Laaspere Specialist Rakvere Inge.Laaspere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Oksana Tverdohleb Specialist Tallinn Oksana.Tverdohleb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Oksana Grebinštšikova Specialist Oksana.Grebinstsikova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Maadik Specialist Jana.Maadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Kuklina Adviser Tallinn Marina.Kuklina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alissa Romanova Specialist 640175 Tallinn Alissa.Romanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Tamm Customer Service Specialist Kuressaare Ave.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riine Randoja Customer Service Specialist Pärnu Riine.Randoja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Puidet Tatjana.Puidet@sotsiaalkindlustusamet.ee