Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Social Services Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Raivo Piiritalo Business Service Counsellor 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu Leading Specialist 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk Tallinn
Aika Kaukver Business Service Counsellor 5254798 Pärnu Aika.Kaukver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Priilinn Tartu
Krõõt Kroonmäe Business Service Counsellor 53703459 Türi Kroot.Kroonmae@sotsiaalkindlustusamet.ee

Expertise and Social Benefits Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Leila Lahtvee Head of Unit 55512915 Tartu Leila.Lahtvee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm Leading Medical Expert 7447401 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik Adviser 7448311 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts Chief Specialist 58544947 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva Chief Specialist 3379706 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn Chief Specialist 53872160 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska Chief Specialist 7447479 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott Chief Specialist 7448312 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi Chief Specialist 7448308 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein Chief Specialist 3379705 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak Chief Specialist 7448307 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar Chief Specialist 3379706 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik Chief Specialist 7447903 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerli Kindsiko 7447471 Tartu Gerli.Kindsiko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask Chief Specialist 7448327 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik Chief Specialist 3379708 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa Chief Specialist 7448320 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe Chief Specialist 7447908 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova Chief Specialist 3379703 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo Chief Specialist 7671976 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov Chief Specialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja Chief Specialist 7827907 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja Specialist 3379708 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel Chief Specialist 7447901 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro Chief Specialist 7447425 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Mäemat 53323832 Türi Aili.Maemat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kanne 53583628 Türi Kadri.Kanne@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liana Kinkman 53340726 Türi Liana.Kinkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asta Pärli Medical Expert Tartu asta.parli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Männik Medical Expert Tartu eve.mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julija Aleksandrova Medical Expert Tallinn Julija.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annemari Oherd 58546149 Türi Annemari.Oherd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalev Härk 58849871 Valga Kalev.Hark@sotsiaalkindlustusamet.ee

Special Care Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Helen Tähtvere Head of Unit 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Imbi Pärnsalu Specialist 6408123 Tallinn Imbi.Parnsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu Leading Specialist 51947610 Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Saarsen Project Manager 53340328 Tartu Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel Chief Specialist 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert Specialist 56928798 Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont Chief Specialist 51911874 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi Chief Specialist 3278386 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel Case Worker 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Haas Case Worker 58861487 Tartu Tiina.Haas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova Chief Specialist 53329665 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman Chief Specialist 59197054 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare Case Worker 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Suuroja 53076092 Tallinn Kerli.Suuroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra Case Worker 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks Case Worker 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Orlovski Project Manager 53001509 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas Case Worker 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp Leading Specialist 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe Case Worker 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas Case Worker 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Illipe Case Worker 57704453 Narva Ilona.Illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus Case Worker 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger Case Worker 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur Coordinator 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv Case Worker 53052266 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa Case Worker 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg Leading Specialist 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg Coordinator 7447417 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tsuiman Adviser 51922331 Pärnu Katrin.Tsuiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi Case Worker 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma Case Worker 53742230 Jõhvi kristiina.kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots Specialist 53823570 Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas Specialist 57869359 Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angelika Armolik Case Worker 58871240 Tartu Angelika.Armolik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eduard Gusarov Case Worker 53091701 Tallinn Eduard.Gusarov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell Case Worker 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairi Saar Case Worker 53098021 Kuressaare Kairi.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Kangur Case Worker 53443741 Tartu Karin.Kangur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirke-Anneli Kuld Case Worker 53682195 Tallinn Kirke-Anneli.Kuld@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Kähär Case Worker 53072506 Tallinn Kristi.Kahar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor Case Worker 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Allik Case Worker 5160182 Tallinn Mai.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann Project Manager 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Võime Case Worker 58868791 Jõgeva Sirje.Voime@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luude Case Worker 51967022 Tallinn Terje.Luude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets Leading Specialist 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ander Eigo Specialist 59195857 Ander.Eigo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu Case Worker 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Asti Kallissaar Case Worker 51935037 Asti.Kallissaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elin-Külliki Kruusmaa Development Specialist 58557544 Elin-Kylliki.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kairit Viidalepp
Kristi Keskpalu Põlva
Liina Olgo Tartu
Merit Kotsar Viljandi
Monika Adamson Case Worker 53023418 Põlva Monika.Adamson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Timo Hansman Project Manager 53443479 Timo.Hansman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Felika Tuul Project manager 51979588 Tartu Felika.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aveli Ainsalu Project Manager 53099749 Tallinn Aveli.Ainsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Laanemets Coordinator 53094241 Tartu Jana.Laanemets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Villem Coordinator 56358029 Viljandi Helle.Villem@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Aruste Specialist 5214255 Tallinn Ele.Aruste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Meenits Specialist 51980863 Tartu Kristi.Meenits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Liina Kliiman Development Specialist Tallinn Eva.Liina.Kliiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Rand Specialist 53071756 Tallinn Merle.Rand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helis Eesmaa 57826470 Tallinn Helis.Eesmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Maiboroda Viljandi Inga.Maiboroda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Nöps 58545965 Tartu Kristi.Nops@sotsiaalkindlustusamet.ee

Technical Aid Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Merlin Veinberg Adviser 4350594 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Kiik Chief Specialist 56946586 Tallinn Annika.Kiik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka-Kaldmäe Chief Specialist 58875049 Tallinn Kateriin.Sinka-Kaldmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf Chief Specialist 53805089 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus Chief Specialist 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sigrid Laan 53068287 Tallinn Sigrid.Laan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Laansalu 58358409 Tallinn Agne.Laansalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maige Printsmann 53809630 Viljandi Maige.Printsmann@sotsiaalkindlustusamet.ee