Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Information Management Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Liis Mesi Head of Department 5244094 Tallinn Liis.Mesi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang Document Manager Pärnu Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Kvasnjuk (service suspended)
Margit Rei Specialist 4350580 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares Chief Specialist 7447905 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Veske Specialist 7448300 Tartu Karin.Veske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel Specialist 7447436 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment Specialist 4477631 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg Specialist 53833065 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp Jõgeva
Mare Reinumägi Specialist 53831375 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme Specialist 7447491 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus Specialist 51971060 Tallinn (arhiiv) Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken Specialist 7447436 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina Specialist 3379701 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi Specialist 7762290 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa Specialist 53028293 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys Archivist 58542503 Tallinn (arhiiv) Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Sinimets Specialist 3278377 Rakvere Reelika.Sinimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aurielija Tomingas Administrator of the document management system 53006654 Rakvere Aurielija.Tomingas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gerlika Puu Document Manager 58862735 Türi Gerlika.Puu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meier Document Manager 53492188 Türi Karin.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Schütz Archivist 5112766 Tallinn (arhiiv) Karin.Schutz@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsikka Uusmaa Document Manager 53052039 Türi Kirsikka.Uusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merily Rohtsalu Document Manager 3278371 Rakvere Merily.Rohtsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Tuberg data manager 5186751 Tallinn Reet.Tuberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivian Lääts Archivist 58094510 Tallinn Vivian.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Greete Veesalu Chief Archivist 51977487 Tallinn (arhiiv) Greete.Veesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eveli Tõnsau Document Manager 59128226 Tallinn Eveli.Tonsau@sotsiaalkindlustusamet.ee