Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Human Resources and Property Management Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Karina Madis Head of Department 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Seila Hõbe Property Manager 53099894 Tallinn Seila.Hobe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Getrud Hirvelaan Property Specialist 58539593 Tallinn Getrud.Hirvelaan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivika Barnabas Human Resources specialist 58847715 Türi Vivika.Barnabas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Saaremägi Human Resources Specialist 53767691 Tartu Helle.Saaremagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus (service suspended) Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Akkerman Property Specialist 53840910 Tallinn Kadri.Akkerman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simona Andreas Human Resources Manager 53033911 Tallinn Simona.Andreas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Kütimaa (service suspended) Tallinn
Merilin Piirmann Human Resources specialist 5253604 Tartu Merilin.Piirmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Arunurm Human Resources Manager Tallinn Aivi.Arunurm@sotsiaalkindlustusamet.ee