Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Victim Support and Prevention Services Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Jako Salla Head of Department 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild Counsellor 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp Service Manager 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annegrete Johanson Service Manager 59195182 Tallinn annegrete.johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Üprus-Tali Service Manager 5180574 Pärnu Kaisa.Uprus-Tali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink Service Manager 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma Project Manager 58664385 Tallinn Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar Chief Specialist 51941359 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Alton Counsellor 58867258 Tallinn Helen.Alton@sotsiaalkindlustusamet.ee
Madli Raudkivi Coordinator 59186309 Tallinn Madli.Raudkivi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter 53885029 Tallinn Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Virve Kass Counsellor 51920299 Tallinn Virve.Kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helerin Välba Coordinator 53317881 Tallinn Helerin.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kiira Udu Project Manager 53932284 Pärnu Kiira.Udu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrina Kalde Service Manager 53514304 Tartu Katrina.Kalde@sotsiaalkindlustusamet.ee

Prevention Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Kiira Gornischeff Service Manager 53824249 Tallinn Kiira.Gornischeff@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba (service suspended) Rakvere
Kristi Loide Coordinator 53018074 Tallinn Kristi.Loide@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro Coordinator 5180567 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala Supervisor 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann Supervisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts Supervisor 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango Therapist 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt Therapist 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Priit Kiilaspä Therapist 53037924 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Priit.Kiilaspa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits Therapist 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku Supervisor 58864003 Ida- Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets Therapist 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats (service suspended) Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa
Merileid Vinkler Therapist 58570831 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Merileid.Vinkler@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Paavel Therapist 53247056 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Liisa.Paavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Ojamaa Therapist 53423574 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Mart.Ojamaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enelis Linnas project manager 58039675 Tallinn Enelis.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Metsatsirk Therapist 58877233 Lääne piirkond Maarja.Metsatsirk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elena Ermakova Therapist 58861432 Tallinn Elena.Ermakova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margarita Ingel Youth home manager 53019417 Tallinn Margarita.Ingel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Kane Coordinator 58805726 Tallinn laura.kane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Aas Service Manager 5770 3686 Tallinn Kirsika.Aas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Shnayder Theratist 58872858 Jõhvi Olga.shnayder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Järv 53829962 Tartu Krista.Jarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Otsak 58558048 Hiiumaa Liisa.Otsak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sandra Sutting 53067526 Tallinn Sandra.Sutting@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Nilson Therapist 51916630 Tartu Taimi.Nilson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Tamm 58539622 Pärnu Terje.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

Victim Support Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Mari Tikerpuu Service Manager 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirle Blumberg Service Manager 6607320 58603642 Tallinn sirle.blumberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk (service suspended) Tallinn
Piret Vaher Chief Specialist 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm Chief Manager 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik Chief Specialist 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova Chief Specialist 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova Chief Specialist 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane Chief Specialist 5261171 Tartu Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Siht (service suspended) Haapsalu
Katrin Paukson Chief Specialist 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm Chief Specialist 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Org Manager of the Eastern Region 58609053 Jõhvi mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason Chief Specialist 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Kutõrev Chief Specialist 51979433 Tallinn Tatjana.Kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane Chief Specialist 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi Chief Specialist 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova Chief Specialist 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov Chief Specialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Ruul (service suspended) 5215832 Pärnu Tiina.Ruul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Nurmsalu Chief Specialist 58669860 Rapla, Kose Kaie.Nurmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Tammi-Jõeveer Chief Specialist 58669932 Rakvere Merli.Tammi-Joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heleri Olo District Manager 53673038 Tartu Heleri.Olo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Lindov Chief Specialist Pärnu Tiia.Lindov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera Chief Specialist Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel Chief Specialist Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld Chief Specialist Tallinn Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Maiste Chief Specialist Türi Reet.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Luik Chief Specialist 53078106 Tallinn Kai.Luik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne-Ly Gaaver Chief Specialist 58602830 Tallinn Anne-ly.Gaaver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Šušpanova Chief Specialist of Victim Support 53444863 Tallinn Svetlana.Suspanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Saar Chief Specialist of Victim Support 5128736 Kohtla-Järve Natalja.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Järvi Chief Specialist of Victim Support 53821708 Tallinn Jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Sogenbits Chief Specialist 53854255 Tallinn Ingrid.Sogenbits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnis Palgi Coordinator 53070243 Tartu Tonis.Palgi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vladimir Logatšev Coordinator 53439490 Tallinn Vladimir.Logatsev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Zuftsiankou Chief Specialist 53039077 Pärnu Tatjana.Zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Oja Chief Specialist 53074196 Tartu Kulli.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Kurg Chief Specialist 5866 9873 Põlva raina.kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siiri Värva Chief Specialist 5305 1959 Tallinn Siiri.Varva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Maikova Chief Specialist 5246758 Jõhvi Natalja.Maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helin Kapsta Chief Specialist 57811396 Tallinn helin.kapsta@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heili Piho-Arna Service Manager 56970778 Tartu Heili.Piho-Arna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Aro Chief Specialist 53485120 Tallinn katrin.aro@sotsiaalkindlustusamet.ee