Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Child Protection Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Eve Liblik Head of Department 53304023 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe District Manager 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht District Manager 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur District Manager 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Rattas District Manager 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja consultant 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal consultant 58870179 Tartu Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera Chief Specialist 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint consultant 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel Consultant 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla Chief Specialist 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina Chief Specialist 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd Chief Specialist 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder Chief Specialist 5205516 Tartu Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap consultant 5225878 Tartu Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum Chief Specialist 51982801 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd Consultant 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja Consultant 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar Chief Specialist 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ketlin Lepikult consultant 51983637 Tallinn Ketlin.Lepikult@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga Consultant 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Viitak Tallinn
Piret Vaher consultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jekaterina Smirnova Consultant 51997746 Jõhvi Jekaterina.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Steinberg Consultant 5505728 Annika.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Juuse Jõhvi

Development and Prevention Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Viola Läänerand Head of Unit 57702934 Tallinn Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Lauri Local Government Consultation Manager 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur Chief Specialist 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk Head of Unit 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv Project Manager 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova Coordinator 53939218 Lääne-Viru-, Ida-Virumaa, Jõgevamaa Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Alliksaar-Tamm Counsellor 7420036, 53937684 Tartu Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman Disabled Children’s Support Service Manager 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu Tallinn
Kadri Arumetsa Coordinator 51936614 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping Coordinator 53064417 Lääne-, Pärnu-, Hiiu- ja Saaremaa Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine Coordinator 53467887 Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla Coordinator 53591608 Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Valga-, Võru-, Põlvamaa Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd Head of Child Protection Phone Services 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind Consultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riima Koch Consultant 53070743 Vormsi saar Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet Consultant 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron Head of Children’s House 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš Chief Specialist 56477879 Tallinn, Tartu, Jõhvi Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg Project Manager 53625966 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep Coordinator 53936428 Lääne-, Pärnu-, Hiiu-, Saare-, Rapla-, Viljandimaa Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keidi Kütt Chief Specialist 5141854 Tartu Keidi.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jalakas Chief Specialist 53846257 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Anu.Jalakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Kulmar Chief Specialist 58868116 Tallinn Agnes.Kulmar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Naur Chief Specialist 5138850 Tallinn birgit.naur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastasia Kozitsyna Consultant 53098054 Tallinn Anastasia.Kozitsyna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Kasenõmm Chief Specialist 53072533 Tartu Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Haage Prevention Manager 5253853 Tallinn Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik Leading Specialist 51969511 Tallin, Tartu, Jõhvi Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Meinberg-Kadai Coordinator 57822424 Tartu-, Jõgeva-, Valga-, Võru-, Põlva-, Viljandimaa Kristiina.Meinberg-Kadai@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiken Kond Coordinator 5081762 Tallinn Maiken.Kond@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Korbe Chief Specialist 53225878 Tallinn, Tartu, Jõhvi Merit.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Maalder Coordinator 53269845 Tallinn Maarja.Maalder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lidia Reima-Tamm 53071799 Tartu Lidia.Reima-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee