Social Insurance Board

Customer Service 
Endla 8, 15092 Tallinn
Tallinn customer service address is Endla 8, Tallinn
 
Mailing address: Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn
 
Endla 8 asuva kontori asukoht kaardil
Sotsiaalkindlustusameti maja aadressil Endla 8 

 

You are here

Contacts

Benefits Department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Kati Kümnik Head of Department 5089912 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirjo Künnapuu Adviser 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Märt Jõesaar Project Manager 82822052 Tallinn mart.joesaar@sotsiaalkindlustusamet.ee

Procedural department

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Katrin Maiste Head of Unit 58602930 Tartu Katrin.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Himma Chief Specialist 58868904 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raja Kutsar Chief Specialist 53020259 Viljandi Raja.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Audova Chief Specialist 5148110 Pärnu Eha.Audova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Ritsoson Chief Specialist 6208478 Tallinn Liivi.Ritsoson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Kupri Chief Specialist 58192793 Tartu Jelena.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Salumäe Chief Specialist 3278362 Rakvere Anneli.Salumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Kalmo Chief Specialist 6208497 Rapla Anneli.Kalmo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Larissa Põldma Chief Specialist 58874983 Rakvere Larissa.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Ilves Chief Specialist 7921444 Põlva Maarika.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Saar Chief Specialist 7762747 Jõgeva Margit.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Vilipus Chief Specialist 6408121 53403442 Türi Kaja.Vilipus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Lääts Chief Specialist 6208485 Rapla Kristi.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Prees Chief Specialist 53752667 Rakvere Katrin.Prees@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Kraav Chief Specialist 3278368 Rakvere Ulle.Kraav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Luht Chief Specialist 6208496 Tallinn Eve.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Bürkland Chief Specialist 6408181 Tartu Lily.Burkland@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Sildmaa Chief Specialist 4350582 Viljandi Reet.Sildmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ilus Chief Specialist 6408142 Tallinn Ulle.Ilus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleri Ojaviir Chief Specialist 6640158 Tartu Eleri.Ojaviir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Tuha Chief Specialist 6640139 Tartu Merike.Tuha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Tuul Chief Specialist 6408151 Tartu Maret.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Käsper Specialist (pension) 58189618 Pärnu Kaja.Kasper@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Maarna Chief Specialist 59192504 Pärnu Vaike.Maarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho Chief Specialist 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rättel Chief Specialist 6208489 Rapla Kersti.Rattel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Kulver Chief Specialist 6640155 Tallinn Katrin.Kulver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Vutt Chief Specialist 6208490 Tallinn Urve.Vutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Rüütli Chief Specialist 6208349 Jõgeva Anneli.Ruutli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Salumets Chief Specialist 6208301 Tartu Inga.Salumets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Laks Chief Specialist 6640164 Tartu Kaja.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Veissmann Chief Specialist 6640109 Viljandi Natalja.Veissmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Uueda Chief Specialist 6640136 Tallinn Kristi.Uueda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Tanjuhhina Chief Specialist 6640153 Tallinn Tatjana.Tanjuhhina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Mäeküngas Chief Specialist 53039882 Rakvere Kaire.Maekungas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Saksing Chief Specialist 4477639 Pärnu Reet.Saksing@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Kotka Chief Specialist 6408179 Tallinn Anna.Kotka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonina Perlin Chief Specialist 3848772 Paide Antonina.Perlin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Breicis Chief Specialist 6408191 Tallinn Ulle.Breicis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tiitsaar Chief Specialist 6408135 Tallinn Ene.Tiitsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Herman Chief Specialist 7762750 58544632 Jõgeva Kaidi.Herman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Nõgu Chief Specialist 3278370 Rakvere Jaana.Nogu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Hrabrova (service suspended) Tallinn
Irina Padur Specialist 6408126 Tallinn Irina.Padur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Džikajeva Specialist 6408172 Tallinn Marina.Dzikajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kirves Specialist 6208482 Tallinn Katlin.Kirves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Klamas Specialist 6208339 Tallinn Anastassia.Klamas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Muttika Specialist 6408145 Viljandi Mai.Muttika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Mikenberg Chief Specialist 5273835 Rakvere Kristel.Mikenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Piirma Chief Specialist 5244319 Rakvere Inna.Piirma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Družkova Chief Specialist 3278396 Rakvere Galina.Druzkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Virro Specialist 6408176 Tallinn Mari.Virro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Smirnova Chief Specialist 3278394 58516862 Rakvere Karin.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Hiie Chief Specialist 6208495 Rapla Aili.Hiie@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Kivikas Chief Specialist 59197517 Rakvere Tiia.Kivikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Pärl (service suspended)
Viive Kerb Chief Specialist 7762746 Jõgeva Viive.Kerb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Prosin Chief Specialist 6408111 Jõgeva Anne.Prosin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Saluste Chief Specialist 51972682 Jõgeva Marika.Saluste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Tank Specialist 6640124 Viljandi Liia.Tank@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Lellep Specialist 6408165 Tartu Ly.Lellep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Ild Specialist 59185031 Pärnu Urve.Ild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Märks Chief Specialist 6208378 Jõgeva Maire.Marks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Andresen Specialist 6408112 Tartu Aire.Andresen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Eerik Specialist 58863515 Pärnu Ilme.eerik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aive Sirgmets Chief Specialist 3278380 58559708 Rakvere Aive.Sirgmets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Velli Saavo Specialist 6408199 Tartu Velli.Saavo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kulla Mägi Chief Specialist 4724036 Haapsalu Kulla.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Grüner Specialist 6208310 Viljandi Hille.Gruner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Litvinko Chief Specialist 4477605 Pärnu Pille.litvinko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Laev Specialist 6640117 Tallinn Liia.Laev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Keiv Chief Specialist 7762743 Jõgeva Ille.Keiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Värat Specialist 58163152 Pärnu Tiia.Varat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Orav Specialist 6408167 Tallinn Kadi.Orav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kõmmus Chief Specialist 4477625 Pärnu Silvi.Kommus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Jakobson Chief Specialist 4477618 Pärnu Alice.Jakobson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jakimenko Specialist 6408189 Tallinn Olga.Jakimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Guske Chief Specialist 6208407 Jõgeva Aivi.Guske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšornaja Specialist 6408106 Tallinn Irina.Tsornaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Veelain Specialist 6208476 Tallinn Raina.Veelain@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helve Vesiloo Specialist 6640129 Tallinn Helve.Vesiloo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Laaneots Chief Specialist 6408196 Tartu Ulle.Laaneots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Põder Specialist 6408193 Tallinn Ingrid.Poder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Keskküla Specialist 53883793 Pärnu Ele.Keskkula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kasak Specialist 6208405 Tallinn Silvi.Kasak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Männik Specialist 6408118 Tartu Hele.Mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enel Kivimäe Specialist 6640143 Tallinn Enel.Kivimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Iljas Specialist 6408128 Tallinn Aivi.Iljas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Räppo Specialist 6408101 Viljandi Mari.Rappo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Mardi Specialist 6408131 Tallinn Pille.Mardi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Lankots Chief Specialist 57450166 Pärnu Luule.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Vallbaum Specialist 6408170 Tallinn Anne.Vallbaum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raavel Specialist 6408137 Tallinn Triin.Raavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Dina Streltsova Chief Specialist 56213255 Pärnu Dina.Streltsova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Järva Specialist 6408116 Türi Aili.Jarva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angela Lepind Chief Specialist 6408113 Türi Angela.Lepind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Palmiste Specialist 6408104 Türi Evelin.Palmiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Ammer Chief Specialist 6408119 Türi Inna.Ammer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irena Šefer Chief Specialist 57450187 Türi Irena.Sefer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Keerles Specialist 6408102 Türi Kaidi.Keerles@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Somelar Specialist 6408110 Türi Katrin.Somelar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Liiders Specialist 6408120 Türi Kullike.Liiders@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maritana Järve Specialist 6408115 Türi Maritana.Jarve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Tarasova Specialist 6640135 Rakvere Svetlana.Tarasova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Luukas-Mägi Specialist 6408107 Türi Terje.Luukas-Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Toomel Specialist 6408183 Rakvere Tiina.Toomel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Viks Specialist 4477637 Pärnu Marge.Viks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mery Beet Chief Specialist 51934776 Türi Mery.Beet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisa Raud Specialist 53076923 Pärnu Liisa.Raud@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruta Kärt Chief Specialist 7762748 Jõgeva Ruta.Kart@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kady-Kairit Kerve Chief Specialist 56820326 Jõgeva Kady-Kairit.Kerve@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Tint 6408164 Maive.Tint@sotsiaalkindlustusamet.ee

Business Services Unit

Name Position Telephone Asukoht E-mail
Ene Tulp Had of Business Service Unit 53064187 Tartu Ene.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova Chief Specialist 53903691 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marjana Lazarenkov Chief Specialist 53070868 Tartu Marjana.Lazarenkov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann Adviser 53070479 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Välling Adviser 56560150 Tallinn Katrin.Valling@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margaret Lankots Service Manager 58877642 Pärnu Margaret.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gunnar Gabriel Einlo Counsellor Tallinn Gunnar.Gabriel.Einlo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristjan Karron Counsellor 53096812 Tartu Kristjan.Karron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laurits Leima Consultant 53087803 Tallinn Laurits.Leima@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Viimsalu Service Manager 51908130 Tallinn Signe.Viimsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Kiviselg Counsellor 53072942 Pärnu Agne.Kiviselg@sotsiaalkindlustusamet.ee