Sa oled siin

Lastekaitse osakonna kontaktid

 

Lastekaitse osakond

Endla 8,
15092 Tallinn

Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 või 16106
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Eve Liblik 
lastekaitse osakonna juhataja
640 8110 Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi
Ametikoht
Telefon
E-posti aadress
Asukoht
Viola Läänerand
Talituse juht
57702934
Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kadi Lauri
KOV nõustamisvaldkonna juht
620 8370, 5331 6041
Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Katrin Malm
Peaspetsialist (rahvusvaheliste lastekaitse juhtumite vahendamine)
664 0164, 513 8850
Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Nadežda Leosk
Asendushoolduse valdkonna juht
5190 3179
Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Natalja Grusdam
Nõunik (asendushooldusega seotud küsimused)
5344 3741
Natalja.Grusdam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Maarja Kuldjärv
Projektijuht (asendushoolduse tugiteenused asendushoolduselt elluastuvatele noortele)
5918 1973
Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kristiina Vainomäe
Projektijuht (asendushoolduse tugiteenused perepõhise asendushoolduse ning asenduskoduteenuse pakkujatele)
5886 8116
Kristiina.Vainomae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Maiken Sõrg
Põhja koordinaator (asendushoolduse tugiteenused -perepõhiste tugiteenuste piirkondlik pakkumine ja arendamine)
508 1762
Maiken.Sorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Helena Ploompuu
Lääne koordinaator (asendushoolduse tugiteenused -perepõhiste tugiteenuste piirkondlik pakkumine ja arendamine)
5393 6428
Helena.Ploompuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Anna Vorobjova
Ida koordinaator (asendushoolduse tugiteenused -perepõhiste tugiteenuste piirkondlik pakkumine ja arendamine)
5393 9218
Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Ave Alliksaar-Tamm
Lõuna koordinaator (asendushoolduse tugiteenused -perepõhiste tugiteenuste piirkondlik pakkumine ja arendamine)
5393 7684
Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lõuna
Ebeli Berkman
Puudega laste tugiteenuste juht (Puudega laste tugiteenused)
6408158, 53490652 
 
Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Marilin Küünarpuu
Põhja koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
6408102, 53269845 
Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kadri Arumetsa
Põhja koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
6408161, 51936614 
Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Anne Sepping
Lääne koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
4358198, 53064417 
Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärnu
Marta Rohtla
Lõuna koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
7420430, 53591608 
Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Hedvig Tammaru
Lõuna koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
7420144, 5253604 
Hedvig.Tammaru@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ursula Randlaine
Ida koordinaator (Puudega laste tugiteenused)
3379718, 53467887 
Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Mari-Liis Mänd
Telefoniteenuste juht (lasteabitelefon, kadunud laste telefon, ööpäevaringne spetsialistide nõustamistelefon)
53071499
Mari.Liis.Mand@sotisaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Kaja Lind
Juhtumikonsultant (telefoniteenused)
53070237
Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Riima Koch
Juhtumikonsultant (telefoniteenused)
53070743
Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn/Vormsi
Ada Ojasaar
Juhtumikonsultant (telefoniteenused)
53071799
Ada.Ojasaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn/Vormsi
Ene Mändla
Juhtumikonsultant (telefoniteenused)
53098054
Ene.Mandla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jõhvi
Kätlin Servet
Juhtumikonsultant (telefoniteenused)
53071101
Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Anna Frank-Viron
Lastemajateenuse juht (lastemajateenuse arendamine ja osutamine)
620 8358, 53611602 
Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Lilia Tkatš
Lastemajateenuse peaspetsialist
56477879 
Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Kai Hallik
Lastemajateenuse juhtivspetsialist
51969511 
Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ave Kasenõmm
Lastemajateenuse peaspetsialist
53072533 
Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Ann Lind-Liiberg
Projektijuht (Promise II, Badev)
6408101
Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
Merli Laur
Peaspetsialist
53451792
Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tartu
Barbara Haage
Ennetusvaldkonna juht
5253853
Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tallinn
 

Põhja piirkond

Endla 8, 15092 Tallinn
Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa
 
Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)
 
Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Kaja Rattas
Piirkonna juht
620 8395, 5340 1856 
Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja
Peaspetsialist
620 8392, 5194 3413 
Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina
Peaspetsialist
(lapsendamine)
620 8364, 5349 5424 
Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd
Peaspetsialist
(lapsendamine)
640 8154, 5911 2128 
Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Tamm
Peaspetsialist
620 8488, 5198 3637
Kaisa.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee 
Maarja Kähr Juhtumikonsultant 620 8382, 518 0924  Maarja.Kahr@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla Peaspetsialist (asendushooldus) 620 8373, 5301 7803 Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Marilin Küünarpuu 
Koordinaator
640 8102, 5326 9845
Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Arumetsa 
Koordinaator
640 8161, 5193 6614
Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla
Koordinaator
7420430, 53591608 
Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Ida piirkond

Keskväljak 1, 41531 Jõhvi
Tööpiirkond: Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa
 

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Marika Laanemäe
Piirkonna juht 
337 9709, 5192 3634 
Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum  
Peaspetsialist
337 9710, 5198 2801 
Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle
Peaspetsialist
(lapsendamine)
337 9717; 5197 5360 
Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel  
Peaspetsialist
337 9711, 5190 9452 
Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Ursula Randlaine  
Koordinaator
337 9718, 5346 7887 
 Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse perepõhiste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Anna Vorobjova  
Koordinaator
5393 9218  
 Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Lõuna piirkond

Tähe 106, 51013 Tartu
Tööpiirkond: Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa
 

Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Birgit Siigur        
Piirkonna juht 
740 0013, 5190 6763 
Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap      
Peaspetsialist 
740 0387, 522 5878 
Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint
Peaspetsialist
5307 0868
Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera 
Peaspetsialist
5309 8883, 742 0073 
Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder  
Peaspetsialist
520 5516
Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja 
Peaspetsialist
7 420 048, 53 308 787 
Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal 
Juhtumikonsultant
7 420 029, 58 870 179 
Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Hedvig Tammaru Koordinaator

742 0144, 525 3604

Hedvig.Tammaru@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse perepõhiste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Ave Alliksaar-Tamm   
Koordinaator
53937684
 Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Lääne piirkond

Õhtu põik 5, 80010 Pärnu
Tööpiirkond: Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa
 
Ööpäevaringne lasteabitelefon 116111 (sh spetsialistide valvetelefon)
 
Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Irje Tammeleht
Piirkonna juht 
440 1054, 5309 1597
Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd
Peaspetsialist
442 0319, 5194 9883 
Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar
Peaspetsialist (asendushooldus)
442 0563, 5190 3792
Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Kannistu
Peaspetsialist
442 0817, 5307 3192
Jaana.Kannistu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kädi Tammeveski
Juhtumikonsultant
5334 1214
Kadi.Tammeveski@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine
Õhtu põik 5, 80010 Pärnu
 
Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Anne Sepping
Koordinaator
435 8198, 5306 4417 
Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Asendushoolduse perepõhiste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ametinimetus
Telefon
E-post
Helena Ploompuu  
Koordinaator
53936428
 Helena.Ploompuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 
 

Lasteabitelefon 116 111

Lasteabitelefon 116111 on ööpäevaringne tasuta teenus, et teatada abivajavast lapsest või küsida nõuannet lastega seotud teemadel.

Lasteabitelefoni kontaktid:

Alates 1.01.2018 on Sotsiaalkindlustusameti ööpäevaringne valvetelefon spetsialistidele ühendatud lasteabitelefoni 116111 teenusega. Kui on vajalik lastekaitsealane tugi abivajava või hädaohus oleva lapse abistamiseks, kuid kohaliku omavalitsuse lastekaitsespetsialistiga pole võimalik kontakti saada, saavad spetsialistid helistada lasteabitelefonile 116111.

Kadunud laste telefon 116 000

Kadunud laste telefon 116000 on tasuta ööpäevaringne telefon, et teada anda kadunud lapsest või saada nõuannet teemaga seotud küsimustes.

NB! Hädaohus olevast lapsest tuleb teatada koheselt häirekeskuse tasuta lühinumbril 112