Sa oled siin

Lastekaitse osakonna kontaktid

 

Lastekaitse osakond

Endla 8,
15092 Tallinn

Reg. kood: 70001975
Infotelefon: 612 1360 või 16106
Referent: 640 8118
Faks: 640 8155
E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Eve Liblik 
lastekaitse osakonna juhataja
640 8110 Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Arengutalitus

 

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Viola Läänerand
Talituse juht
640 8101, 57702934 
Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk
Nõunik
(Ennetus- ja koostöö ning lapsendamise koordineerimine)
620 8381, 51903179 
Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Rüüs
Nõunik
(Rahvusvaheline lapsendamine ja üksikjuhtumite vahendamine)
620 8391, 56477879 
Ly.Ruus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Lauri Nõunik (KOV nõustamise ja töönõustamise koordineerimine, mitmekülgse abivajadusega laste teenuste arendamine) 620 8370, 5331 6041 kadi.lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Malm
Peaspetsialist
(Rahvusvaheline lapsendamine ja üksikjuhtumite vahendamine)
664 0164, 5138850 
Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Grusdam
Nõunik
640 8171
Natalja.Grusdam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman
Projektijuht
(Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine)
640 8158, 53490652
Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Vainomäe 
Projektijuht
(Asendushoolduse kvaliteedi tõstmine)
620 8384,
58868116 
Kristiina.Vainomae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv
Projektijuht
(Asendushoolduse kvaliteedi tõstmine)
620 8388, 59181973 
Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron
Projektijuht
(Lastemaja)
620 8358, 53611602 
Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang
Raamatupidaja
(projektid)
620 8372
Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Põhja piirkond

Endla 8, 15092 Tallinn
Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa
 
Ööpäevaringne valvetelefon        5919 5718
 
Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Kaja Rattas
Piirkonna juht
620 8395, 5340 1856 
Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja
Peaspetsialist
620 8392, 5194 3413 
Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina
Peaspetsialist
(lapsendamine)
620 8364; 5349 5424 
Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd
Peaspetsialist
(lapsendamine)
640 8154; 5911 2128 
Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Tamm
 
Juhtumikonsultant 
620 8488, 5198 3637 
Kaisa.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee 
Maarja Kähr Juhtumikonsultant 620 8382, 518 0924  Maarja.Kahr@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Marilin Küünarpuu 
Koordinaator
640 8102, 5326 9845
Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Arumetsa 
Koordinaator
640 8161, 5193 6614
Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee


Mitmedimensiooniline pereteraapia (MDFT)

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
            
Terapeut
5887 1207 
 
 
Triin Hermann Terapeut 5883 6323 Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Varik          
Terapeut
5770 3686 
Piret.Varik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Cocker     
Terapeut
5854 1087 
Kaire.Cocker@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

 

Ida piirkond

Keskväljak 1, 41531 Jõhvi
Tööpiirkond: Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa
 

Ööpäevaringne valvetelefon 514 5182

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Marika Laanemäe
Piirkonna juht 
337 9709, 5192 3634 
Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum  
Peaspetsialist
337 9710, 5198 2801 
Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle
Peaspetsialist
(lapsendamine)
337 9717; 5197 5360 
Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Juuse
(lapsehoolduspuhkusel)
Juhtumikonsultant
   
Jane Koppel  
Juhtumikonsultant
337 9711, 5190 9452 
Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Ursula Randlaine  
Koordinaator
337 9718, 5346 7887 
 Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee



Mitmedimensiooniline pereteraapia (MDFT)

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Viktoria Šumarova
superviisor 
337 9704, 5887 2858
Viktoria.Sumarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits
Terapeut
337 9704, 5884 0791 
Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku
Terapeut
337 9704, 5886 4003
Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets
Terapeut
337 9704, 5333 1449 
Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Lõuna piirkond

Tähe 106, 51013 Tartu
Tööpiirkond:Tartumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa
 

Ööpäevaringne valvetelefon 5302 8887

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Birgit Siigur        
Piirkonna juht 
740 0013, 5190 6763 
Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap      
Peaspetsialist 
740 0387, 522 5878 
Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aare Laak          
Peaspetsialist 
7 420 073, 53 098 883 
 
Aare.Laak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannela Teaste
(lapsehoolduspuhkusel) 
Peaspetsialist
Anu Järvepera 
Juhtumikonsultant 
742 0069, 5382 0174 
Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder  
Juhtumikonsultant 
7420039, 520 5516 
Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja 
Juhtumikonsultant
7 420 048, 53 308 787 
Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal 
Juhtumikonsultant
7 420 029, 58 870 179 
Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Kadri-Ann Lee
Koordinaator
742 0430, 5359 1608 
Kadri-Ann.Lee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hedvig Tammaru Koordinaator

742 0144, 525 3604

Hedvig.Tammaru@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Mitmedimensiooniline pereteraapia (MDFT)

Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Aija Kala
Superviisor
741 0092, 5770 4568 
Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Joost  
Terapeut
741 0092, 5855 0271 
Krista.Joost@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats
Terapeut
741 0092, 5884 9871
Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raivo Ilmsalu
Terapeut
741 0092, 5349 2188 
Raivo.Ilmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Lääne piirkond

Õhtu põik 5, 80010 Pärnu
Tööpiirkond: Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa
 
Ööpäevaringne valvetelefon 514​ 2536
 
Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Irje Tammeleht
Piirkonna juht 
440 1054, 5309 1597
Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marko Truu          
Peaspetsialist
(lapsendamine)
442 0817, 5307 3192 
Marko.Truu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd
Peaspetsialist
442 0319, 5194 9883 
Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar
Juhtumikonsultant
442 0563, 5190 3792 
Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Puudega laste tugiteenuste arendamine ja pakkumine
Õhtu põik 5, 80010 Pärnu
 
Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Anne Sepping
Koordinaator
435 8198, 5306 4417 
Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
 
Mitmedimensiooniline pereteraapia (MDFT)
Ringi 10, 80010 Pärnu
 
Nimi
Ameti nimetus
Telefon
E-post
Karin Luts  
Superviisor 
5194 3357 
Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Ellam
Terapeut
466 3832, 5866 7139
Malle.Ellam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu 
Terapeut
433 3832, 5866 5211 
Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
 

Valvetelefonid

Valvetelefon on ööpäevaringne telefon spetsialistidele ning mõeldud eelkõige kasutamiseks juhul, kui abivajava või hädaohus oleva lapse abistamiseks on vajalik lastekaitsealane tugi, kuid kohaliku omavalitsuse lastekaitsespetsialistiga pole võimalik kontakti saada.

Piirkondlikud valvetelefoni numbrid:

  • Põhja piirkond 5919 5718 (Harju, Rapla ja Järva maakond)
  • Lõuna piirkond 5302 8887 (Jõgeva, Tartu, Võru, Põlva, Valga, Viljandi maakond)
  • Lääne piirkond 514 2536 (Saare, Hiiu, Lääne, Pärnu maakond)
  • Ida piirkond 514 5182 (Ida-Viru, Lääne-Viru maakond)
 

Lasteabitelefon 116 111

Lasteabitelefon 116 111 on ööpäevaringne tasuta teenus kõigile isikutele, et teatada abivajavast lapsest.

Kadunud laste telefon 116 000

Kadunud laste telefon 116 000 on  ööpäevaringne tasuta teenus kõigile isikutele, et teada anda kadunud lastest nii Eestis kui ka mõnes teises Euroopa riigis.

NB! Hädaohus olevast lapsest tuleb teatada koheselt häirekeskuse tasuta lühinumbril 112