Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Regina Maslova

Juhi abi
 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Finants- ja arendusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ruth Paade finants- ja arendusosakonna juht 5228874 Tallinn Ruth.Paade@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kristina Pähkel arendusvaldkonna juht 53331563 Tallinn Kristina.Pahkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erki Eek juhtivspetsialist 6208326 Tallinn Erki.Eek@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aet Tummeleht äriteenuste juht 6208342 Tallinn Aet.Tummeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Tambaur peaspetsialist 6208307 Tallinn Sirje.Tambaur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kalli Mölder peaspetsialist 7821154 Võru Kalli.Molder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marit Meier peaspetsialist 6208493 Tallinn Marit.Meier@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Lannes peaspetsialist 6208349 Tallinn Ursula.Lannes@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Lepik peaspetsialist 4527706 Kuressaare Ilona.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Piigats peaspetsialist 3278366 Rakvere Heli.Piigats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laansoo peaspetsialist 4477628 Pärnu Tiia.Laansoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlak peaspetsialist 4890326 Rapla Katrin.Pihlak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Laanesoo peaspetsialist 6208310 Tallinn Luule.Laanesoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lehte Steinberg peaspetsialist 7762740 Jõgeva Lehte.Steinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Marjapuu arendusanalüütik 56632829 Paide Ester.Marjapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ester Pukk peaspetsialist 6208303 Tallinn Ester.Pukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Värk peaspetsialist 5097980 Jõhvi Marika.Vark@sotsiaalkindlustusamet.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anneli Nappus analüüsivaldkonna juht 6408149 5019272 Tallinn Anneli.Nappus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meelis Põlda analüüsivaldkonna arendusjuht 6208343 Tallinn Meelis.Polda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Veresinina analüütik 7448318 Tartu Julia.Veresinina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariina Vilu analüütik 6408145 Tallinn Mariina.Vilu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis analüütik 7448313 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ljudmilla Prjadko analüütik 6408196 Tallinn Ljudmilla.Prjadko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tõnu Jõks analüütik 7447494 Tartu Tonu.Joks@sotsiaalkindlustusamet.ee

Finantsarvestuse talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Signe Uustal finantsjuht 5181787 Tartu Signe.Uustal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Korjus vanemraamatupidaja 6208318 Tallinn Tiia.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urmas Einberg analüütik 6408153 Tallinn Urmas.Einberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gersti Paakspuu peaspetsialist 6208489 Tallinn Gersti.Paakspuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Leetmaa peaspetsialist 6640135 Tallinn Sirje.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Leili Kalme peaspetsialist 6408190 Tallinn Leili.Kalme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Ojang raamatupidaja 6208372 Tallinn Marilin.Ojang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Viiralt raamatupidaja 6208378 Tallinn Inga.Viiralt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Unga raamatupidaja 6208355 Tallinn Maire.Unga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mairi Kivimurd arvestusspetsialist 7447490 Tartu Mairi.Kivimurd@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 7952122 Põlva Triinu.Sarapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sissenõudmise talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Aire Vares sissenõudmise valdkonna juht 53050914 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Rootsma võlahaldur 6208495 Tallinn Eve.Rootsma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Vainula võlahaldur 6208420 Tallinn Tiia.Vainula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ulrike Kalev võlahaldur 6208484 Tallinn Ulrike.Kalev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Essaul võlahaldur 3278365 Rakvere Eha.Essaul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sistok võlahaldur 6208363 Tallinn Kaja.Sistok@sotsiaalkindlustusamet.ee
Virge Vatter võlahaldur 6208407 Tallinn Virge.Vatter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Spivak võlahaldur 6208481 Tallinn Olga.Spivak@sotsiaalkindlustusamet.ee