Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Ekspertiisi ja sotsiaalteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Piiritalo teenuste juht 6208394 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Avarlaid äriteenuste juht 7448322 Tartu Helen.Avarlaid@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Meris Tammik nõunik 7448306 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Vares nõunik 7447493 Tartu Aire.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts juhtivspetsialist 7447487 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva juhtivspetsialist 3379706 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn juhtivspetsialist 7447480 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska peaspetsialist 7447479 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott peaspetsialist 7448312 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi peaspetsialist 7448308 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Tuul peaspetsialist 7448309 Tartu Maret.Tuul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont peaspetsialist 7447424 Tartu kullike.kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein peaspetsialist 3379705 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Astrit Vaher peaspetsialist 7447481 Tartu Astrit.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak peaspetsialist 7448307 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar peaspetsialist 3379706 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Margulis peaspetsialist 7447471 Tartu Olga.Margulis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kertu Künnapas peaspetsialist 6640130 Tallinn Kertu.Kunnapas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik peaspetsialist 7447903 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova peaspetsialist 7447904 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helina Pärn peaspetsialist 4527703 Kuressaare Helina.Parn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask peaspetsialist 7448327 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik peaspetsialist 3379708 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa peaspetsialist 7448320 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman peaspetsialist 7448301 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Vaga peaspetsialist 7447900 Tartu Reet.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katriin Metsar peaspetsialist 3395714 Jõhvi Katriin.Metsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe peaspetsialist 7447908 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak peaspetsialist 7448334 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova peaspetsialist 3379703 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo peaspetsialist 7671976 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov peaspetsialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Niina Gertsik peaspetsialist 7995102 Põlva Niina.Gertsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja peaspetsialist 7827907 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja peaspetsialist 3379708 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Mesila ekspertarst Tallinn Andres.Mesila@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Leesmaa ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste valdkonna juht Paide Ulle.Leesmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee

Erihoolekande talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Helen Tähtvere erihoolekande valdkonna juht 6208335 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirge Toms projektijuht 6640102 57835307 Tallinn Pirge.Toms@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu juhtivspetsialist 7447907 51947610 Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur koordinaator 4477619 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Daisi Tatar koordinaator 57835580 Viljandi Daisi.Tatar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Arina Lipatova juhtumikorraldaja 3379715 51979588 Jõhvi Arina.Lipatova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare juhtumikorraldaja 4527701 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Baltmischkis juhtumikorraldaja 6408148 53856838 Tallinn Katrin.Baltmischkis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra juhtumikorraldaja 4477640 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Orlovski projektijuht 7448315 53001509 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe juhtumikorraldaja 6030516 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas juhtumikorraldaja 3395716 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Illipe juhtumikorraldaja 3579034 57704453 Narva Ilona.Illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enely Kullamäe koordinaator 3379712 53433002 Jõhvi Enely.Kullamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Kopli koordinaator 6640103 59127899 Tallinn Kaire.Kopli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Kurg koordinaator 58540570 Võru Raina.Kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv juhtumikorraldaja 4724032 55523271 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Esta Kajaste peaspetsialist 6208306 Tallinn Esta.Kajaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa juhtumikorraldaja 4477633 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristo Tõnissoo projektijuht Pärnu Kristo.Tonissoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristo Tõnissoo projektijuht Pärnu Kristo.Tonissoo@sotsiaalkindlustusamet.ee

Rehabilitatsiooni talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Annika Priilinn rehabilitatsiooni valdkonna juht 7447420 Tartu Annika.Priilinn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Airi Nõmm nõunik 6208331 Tallinn Airi.Nomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor Pärnu Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 7410092 Tartu Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Ilves peaspetsialist 7921444 Põlva Maarika.Ilves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Imbi Pärnsalu peaspetsialist 6408123 Tallinn Imbi.Parnsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Šumarova superviisor 3379704 Jõhvi Viktoria.Sumarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Olgo juhtivspetsialist 7448333 53079397 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marjana Lazarenkov peaspetsialist 7447401 Tartu Marjana.Lazarenkov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Pilt juhtumikorraldaja 7827902 58836331 Võru Maarika.Pilt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel juhtumikorraldaja 7671972 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Salumaa peaspetsialist 7448331 Tartu Helen.Salumaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Haas juhtumikorraldaja 7448330 58861487 Tartu Tiina.Haas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Hints peaspetsialist 6208302 Tallinn Laura.Hints@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raivo Ilmsalu terapeut Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Raivo.Ilmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Keskpalu juhtumikorraldaja 7956310 53023418 Põlva Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut 7410092 Tartu Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Cocker terapeut 6208374 Tallinn Kaire.Cocker@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 3379704 Jõhvi Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku terapeut 3379704 Jõhvi Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks juhtumikorraldaja 7448326 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas juhtumikorraldaja 7448325 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp juhtumikorraldaja 7762721 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar juhtumikorraldaja 4350593 51935037 Viljandi Merit.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus juhtumikorraldaja 7671971 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Ploom juhtumikorraldaja 7827901 53077149 Võru Terje.Ploom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Kaljula peaspetsialist 6640109 Tallinn Sirje.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärja Soom peaspetsialist 7448323 Tartu Parja.Soom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Laaneots peaspetsialist 7447498 Tartu Ulle.Laaneots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba juhtivspetsialist Tallinn Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann terapeut Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee

Abivahendite talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Berit Rohtjärv abivahendite valdkonna juht 6640151 Tallinn Berit.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlin Veinberg nõunik 4350594 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu juhtivspetsialist 6640128 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Elmend peaspetsialist 6640107 Tallinn Annika.Elmend@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka peaspetsialist 6640126 Tallinn Kateriin.Sinka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf peaspetsialist 6208338 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirjam Korbe spetsialist 6640140 Tallinn Mirjam.Korbe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Magnus Annert spetsialist Viljandi Magnus.Annert@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inge Mihkelsaar koordinaator 6208396 Paide Inge.Mihkelsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk projektijuht 6640149 Tallinn Mariliis.Tilk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Vahesalu peaspetsialist 6401057 Kaisa.Vahesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus peaspetsialist 6401056 Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Valeri Falkenberg peaspetsialist 6401058 Valeri.Falkenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee