Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Regina Maslova

Juhi abi
 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Ekspertiisi ja sotsiaalteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Raivo Piiritalo teenuste juht 6208394 5101704 Tallinn Raivo.Piiritalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helen Avarlaid äriteenuste juht 5160182 Tallinn Helen.Avarlaid@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Ülle Leesmaa ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste valdkonna juht 5185110 Paide Ulle.Leesmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rünno Lass nõunik 53099894 Paide Runno.Lass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aune Tamm ekspertarst 7447401 Tartu Aune.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meris Tammik ekspertarst 7448311 Tartu Meris.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Talts juhtivspetsialist 7447487 Tartu Kersti.Talts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Iva juhtivspetsialist 3379706 Jõhvi Anu.Iva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Estorn juhtivspetsialist 7448306 Tartu Anneli.Estorn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Poska peaspetsialist 7447479 Tartu Sirje.Poska@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ott peaspetsialist 7448312 Tartu Kaidi.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaie Marandi peaspetsialist 7448308 Tartu Kaie.Marandi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Küllike Kont peaspetsialist 7447424 Tartu Kullike.Kont@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülve Helstein peaspetsialist 3379705 Jõhvi Ulve.Helstein@sotsiaalkindlustusamet.ee
Astrit Vaher peaspetsialist 7447481 Tartu Astrit.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Mäsak peaspetsialist 7448307 Tartu Signe.Masak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janika Meikar peaspetsialist 3379706 Jõhvi Janika.Meikar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kertu Künnapas peaspetsialist 6640130 Tallinn Kertu.Kunnapas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hallik peaspetsialist 7447903 Tartu Triin.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ekaterina Ossipova peaspetsialist 7447904 Tartu Ekaterina.Ossipova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Kullerkan peaspetsialist 4477629 Pärnu Reelika.Kullerkan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helina Pärn peaspetsialist 4527703 Kuressaare Helina.Parn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirlian Kask peaspetsialist 7448327 Tartu Mirlian.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lepik peaspetsialist 3379708 Jõhvi Sirje.Lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annele Randmaa peaspetsialist 7448320 Tartu Annele.Randmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rämman peaspetsialist 7448301 Tartu Merike.Ramman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Vaga peaspetsialist 7447900 Tartu Reet.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katriin Metsar peaspetsialist 3379703 Jõhvi Katriin.Metsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Veevi Kõrgmäe peaspetsialist 7447908 Tartu Veevi.Korgmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Kadak peaspetsialist 7448334 Tartu Lilia.Kadak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Mintšenkova peaspetsialist 3379703 Jõhvi Natalja.Mintsenkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eili Nurmetalo peaspetsialist 7671976 Valga Eili.Nurmetalo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Rjabov peaspetsialist 7827914 Võru Merike.Rjabov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Niina Gertsik peaspetsialist 7995102 Põlva Niina.Gertsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Oja peaspetsialist 7827907 Võru Tiiu.Oja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Kupinskaja peaspetsialist 3379708 Jõhvi Irina.Kupinskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Noobel peaspetsialist 7447901 Tartu Epp.Noobel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helena Kangro peaspetsialist 7447425 Tartu Helena.Kangro@sotsiaalkindlustusamet.ee

Erihoolekande talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Helen Tähtvere erihoolekande valdkonna juht 53002295 Tallinn Helen.Tahtvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirge Toms projektijuht 6640102 57835307 Tallinn Pirge.Toms@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janeli Sinisalu juhtivspetsialist 7447907 51947610 Tartu Janeli.Sinisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel juhtumikorraldaja 53070552 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Arina Lipatova juhtumikorraldaja 3379715 51979588 Jõhvi Arina.Lipatova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liida Kaare juhtumikorraldaja 4527701 59194742 Kuressaare Liida.Kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Neidra juhtumikorraldaja 5253883 Pärnu Krista.Neidra@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Orlovski projektijuht 7448315 53001509 Tartu Tiia.Orlovski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Ehamäe juhtumikorraldaja 6030516 51903969 Paide Kaidi.Ehamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Linnas juhtumikorraldaja 3395716 51941062 Kohtla-Järve Piret.Linnas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilona Illipe juhtumikorraldaja 3579034 57704453 Narva Ilona.Illipe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enely Kullamäe koordinaator 3379712 53433002 Jõhvi Enely.Kullamae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kerli Kaljur koordinaator 53568170 Pärnu Kerli.Kaljur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Kopli koordinaator 6640103 59127899 Tallinn Kaire.Kopli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Kurg koordinaator 58540570 Võru Raina.Kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kõiv juhtumikorraldaja 4724032 55523271 Haapsalu Tiina.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Esta Kajaste peaspetsialist 6208306 Tallinn Esta.Kajaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Linda Lillemaa juhtumikorraldaja 4477633 5138259 Pärnu Linda.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agnes Sõlg juhtumikorraldaja 6208375 53010899 Tallinn Agnes.Solg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Sartakov koordinaator 57833628 Pärnu Eve.Sartakov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tiideberg koordinaator 7447417 Tartu Katrin.Tiideberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Tsuiman nõunik 51922331 Pärnu Katrin.Tsuiman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eva Kikas koordinaator 57835580 Viljandi Eva.Kikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Daisi Tatar koordinaator Daisi.Tatar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Kaldma juhtumikorraldaja 3379716 53742230 Jõhvi Kristiina.Kaldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eduard Gusarov juhtumikorraldaja 6408148 53091701 Tallinn Eduard.Gusarov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Tamm juhtumikorraldaja 6640116 51920299 Tallinn Inna.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Ravell juhtumikorraldaja 51934748 Tallinn Jana.Ravell@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Noor juhtumikorraldaja 53069610 Tallinn Kristina.Noor@sotsiaalkindlustusamet.ee
Meeli Tuubel projektijuht Valga Meeli.Tuubel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Soonmann projektijuht 53854488 Haapsalu Pille.Soonmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirli Peterson projektijuht 53317881 Tartu Sirli.Peterson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Luhamets koordinaator 53934316 Jõgeva Urve.Luhamets@sotsiaalkindlustusamet.ee

Rehabilitatsiooni talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Annika Priilinn rehabilitatsiooni valdkonna juht 7447420 53052266 Tartu Annika.Priilinn@sotsiaalkindlustusamet.ee
Imbi Pärnsalu peaspetsialist 6408123 Tallinn Imbi.Parnsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Olgo juhtivspetsialist 7448333 53079397 Tartu Liina.Olgo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiiu Taavel juhtumikorraldaja 7671972 53613725 Valga Tiiu.Taavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Haas juhtumikorraldaja 7448330 58861487 Tartu Tiina.Haas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Keskpalu juhtumikorraldaja 7956310 53023418 Põlva Kristi.Keskpalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Laks juhtumikorraldaja 7448326 51938468 Tartu Marge.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Epro peaspetsialist 7447465 53626559 Tartu Simone.Epro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Lobjakas juhtumikorraldaja 7448325 51995234 Tartu Tiina.Lobjakas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helbe Karukäpp juhtumikorraldaja 7762721 53469596 Jõgeva Helbe.Karukapp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Kotsar juhtumikorraldaja 4350593 51935037 Viljandi Merit.Kotsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Taimi Kuus juhtumikorraldaja 7671971 51941556 Valga Taimi.Kuus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Kanger juhtumikorraldaja 7827901 53077149 Võru Terje.Kanger@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Kaljula peaspetsialist 6640109 Tallinn Sirje.Kaljula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keiti Toomemägi juhtumikorraldaja 7447465 53626559 Tartu Keiti.Toomemagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jarko Koort nõunik 53310765 Tartu Jarko.Koort@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Pilt juhtumikorraldaja Maarika.Pilt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pärja Soom peaspetsialist Parja.Soom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ewe Alliksoo rehabilitatsiooni valdkonna juht 51929047 Pärnu Ewe.Alliksoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Karu juhtumikorraldaja 7827902 58836331 Võru Anneli.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Hanson juhtumikorraldaja 4350593 51935037 Viljandi Katlin.Hanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Ots spetsialist Paide Liina.Ots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liisi Jalas spetsialist Tartu Liisi.Jalas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Tubarik juhtivspetsialist 53079397 Tallinn Rita.Tubarik@sotsiaalkindlustusamet.ee

Abivahendite talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Berit Rohtjärv abivahendite valdkonna juht 5057105 Tallinn Berit.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlin Veinberg nõunik 4350594 Viljandi Merlin.Veinberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Teresa Veensalu juhtivspetsialist 6640128 53016998 Tallinn Triin.Teresa.Veensalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inge Mihkelsaar koordinaator 6208396 Paide Inge.Mihkelsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Elmend peaspetsialist 6640107 56946586 Tallinn Annika.Elmend@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kateriin Sinka peaspetsialist 6640126 Tallinn Kateriin.Sinka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Dampf peaspetsialist 6208338 Tallinn Reelika.Dampf@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariliis Tilk projektijuht 6640149 56358029 Tallinn Mariliis.Tilk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Vahesalu peaspetsialist 6401057 58358409 Eesti Kaisa.Vahesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Korjus peaspetsialist 6401056 5173656 Eesti Tiina.Korjus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Valeri Falkenberg peaspetsialist 6401058 56905982 Eesti Valeri.Falkenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Agne Kranach spetsialist 6640140 Paide Agne.Kranach@sotsiaalkindlustusamet.ee