Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Info- ja dokumendihalduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Annely Pais nõunik 6408104 Tallinn Annely.Pais@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Semmel dokumendihalduse konsultant 3278361 Rakvere Reelika.Semmel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu-Riin Tamm dokumendihalduse konsultant 6408108 Tallinn Anu-Riin.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Zupping dokumendihalduse konsultant 6408141 Tallinn Ruth.Zupping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Kullerkan dokumendihaldur 4477606 Pärnu Malle.Kullerkan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Taluri arhivaar 6208320 Tallinn Merike.Taluri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaia Roos dokumendihaldur 6408156 Tallinn Kaia.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Rei dokumendihaldur 4350580 Viljandi Margit.Rei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Vares dokumendihalduse konsultant 7447905 Tartu Anu.Vares@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Meltsov dokumendihaldur 7448300 Tartu Karin.Meltsov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Mettus dokumendihaldur 4477638 Pärnu Anne.Mettus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Mikkel dokumendihaldur 7447436 Tartu Katrin.Mikkel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Siret Leesment dokumendihaldur 4477631 Pärnu Siret.Leesment@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Lilleorg dokumendihaldur 6640112 Tallinn Ulle.Lilleorg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mariann Tee dokumendihaldur 6640115 Tallinn Mariann.Tee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kärt Tulp dokumendihaldur 7762751 Jõgeva Kart.Tulp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mare Reinumägi dokumendihaldur 6408166 Tallinn Mare.Reinumagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsika Rehme dokumendihaldur 7447491 Tartu Kirsika.Rehme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Erastus arhivaar 4890327 Rapla Ene.Erastus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Toomla arhivaar 3278363 Rakvere Reet.Toomla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lia Org dokumendihaldur 4890321 Rapla Lia.Org@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Elken dokumendihaldur 7447436 Tartu Ave.Elken@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maret Grünvald dokumendihaldur 6640150 Tallinn Maret.Grunvald@sotsiaalkindlustusamet.ee
Militsina Vojeikina dokumendihalduse konsultant 3379701 Jõhvi Militsina.Vojeikina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Ziugov arhivaar 7447486 Tartu Ly.Ziugov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merje Mägi dokumendihalduse konsultant 7762290 Jõgeva Merje.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Korobkina arhivaar 3395718 Kohtla-Järve Tatjana.Korobkina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Kändmaa dokumendihaldur 6408177 Tallinn Liis.Kandmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Kukk referent 6408150 Tallinn Jana.Kukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Aruoja referent Tallinn Riina.Vaas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Danil arhivaar 6408107 Tallinn Mari.Danil@sotsiaalkindlustusamet.ee