Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Personaliosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kadri Kütimaa personalijuht 6408112 Tallinn Kadri.Kutimaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Kruusmaa peaspetsialist 6408159 Tallinn Maire.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus peaspetsialist 6408143 Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleen Lilienthal peaspetsialist 6408115 Tallinn Eleen.Lilienthal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Uusrand peaspetsialist 6408113 Tallinn Sirje.Uusrand@sotsiaalkindlustusamet.ee