Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Regina Maslova

Juhi abi
 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Personali- ja haldusosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Roland Türner haldusjuht 6408111 5143666 Tallinn Roland.Turner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Kruusmaa peaspetsialist 5172865 Tallinn Maire.Kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Algpeus peaspetsialist 5265329 Tallinn Ave.Algpeus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleen Lilienthal peaspetsialist 6408115 Tallinn Eleen.Lilienthal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Uusrand peaspetsialist 6408113 56491258 Tallinn Sirje.Uusrand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karina Madis personalijuht 53033873 Tallinn Karina.Madis@sotsiaalkindlustusamet.ee