Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Ohvriabi osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Evelin Müürel juhtivspetsialist 6640172 Tallinn Evelin.Muurel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera juhtivspetsialist 3370778 Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson juhtivspetsialist 4555864 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Õnne Liv Valberg nõunik 6408116 Tallinn Onne.Liv.Valberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp ohvriabi juht 6208385 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist 7762745 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist 6006204 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist 3579028 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist 3579022 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist 6009059 Tallinn Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšalei peaspetsialist 6555626 Tallinn Irina.Tshalei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laura Siht peaspetsialist 4741151 Haapsalu Laura.Siht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist 7995071 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist 6640196 Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Ruubel peaspetsialist 4451145 Pärnu Reelika.Ruubel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lea Palksaar peaspetsialist 4340343 Viljandi Lea.Palksaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist 7640664 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Vedinova peaspetsialist 3395712 Kohtla-Järve Maria.Vedinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher peaspetsialist 3878699 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist 4890455 Rapla Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist 7864640 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katti Kask peaspetsialist 7303069 Tartu Katti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm juhtivspetsialist Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Martin peaspetsialist 3278384 Rakvere Monika.Martin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Mehide-Valtin peaspetsialist 6555068 Tallinn Anne.Mehide-Valtin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist 6410017 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Keete Janter koordinaator 6208397 Keete.Janter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink spetsialist 6640119 Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee