Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Regina Maslova

Juhi abi
 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Ohvriabi osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Jako Salla ohvriabi juht 5251098 Tallinn Jako.Salla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raudsepp nõunik 6208385 58871323 Tallinn Triin.Raudsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Sild nõunik 51949691 Tallinn Liis.Sild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelin Müürel juhtivspetsialist 6640172 53078106 Tallinn Evelin.Muurel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evi Järvepera juhtivspetsialist 3370778 5246758 Jõhvi Evi.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Paukson juhtivspetsialist 4555864 57570744 Kuressaare Katrin.Paukson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Luts superviisor 51943357 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Karin.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aija Kala superviisor 7410092 57704568 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga- ja Põlvamaa Aija.Kala@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rita Kaasik peaspetsialist 7762745 58669581 Jõgeva Rita.Kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Jegorova peaspetsialist 6006204 53051959 Maardu Anne.Jegorova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova peaspetsialist 3579028 53097071 Narva Inna.Bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Šumarova superviisor 3379704 58872858 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Viktoria.Sumarova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Belova peaspetsialist 3579022 58669829 Narva Anastassia.Belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Laane peaspetsialist 6009059 5261171 Tallinn Riina.Laane@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšalei peaspetsialist 6555626 57811396 Tallinn Irina.Tshalei@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Klaar peaspetsialist 7995071 58669873 Põlva Anne.Klaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Zoja Öövel peaspetsialist 6640196 58602830 Tallinn Zoja.Oovel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reelika Ruubel peaspetsialist 4451145 53039077 Pärnu Reelika.Ruubel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raivo Ilmsalu terapeut 53492188 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Raivo.Ilmsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Ignatovets terapeut 53331449 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Olga.Ignatovets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Sats terapeut 7410092 58849871 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Mari.Sats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Tikerpuu arendusnõunik 53089454 Tallinn Mari.Tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merit Valge arendusnõunik 53824249 Tallinn Merit.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Purde-Prits terapeut 3379704 58840791 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Elle.Purde-Prits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Raku terapeut 3379704 58864003 Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa Nadezda.Raku@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Sillamägi-Tamm peaspetsialist 7640664 5218088 Valga Sirje.Sillamagi-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Vedinova peaspetsialist 3395712 58669932 Kohtla-Järve Maria.Vedinova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher peaspetsialist 3878699 5134331 Paide Piret.Vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruti Heinpõld peaspetsialist 4890455 58669860 Rapla Ruti.Heinpold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Jaason peaspetsialist 7864640 53066133 Võru Ulle.Jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katti Kask peaspetsialist 7303069 53074196 Tartu Katti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiju Mumm juhtivspetsialist 53991365 Viljandi Maiju.Mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Monika Martin peaspetsialist 3278384 58609053 Rakvere Monika.Martin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Palo peaspetsialist 6410017 53485120 Tallinn Eve.Palo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Välba juhtivspetsialist 57703686 Rakvere Egle.Valba@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann superviisor 58836323 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liis Aavaste-Hango terapeut 53049168 Jõgeva-, Viljandi-, Võru-, Valga-, Põlvamaa Liis.Aavaste-Hango@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Mets terapeut 53070458 Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa Kristiina.Mets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marju Kirt terapeut 53067211 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marju.Kirt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andrea Kink peaspetsialist 6640119 51927349 Tallinn Andrea.Kink@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannaliisa Uusma projektijuht 6208386 58664385 Harjumaa Hannaliisa.Uusma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Pihlamägi peaspetsialist 4636116 58669626 Kärdla Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maris Kokk peaspetsialist 53514304 Tallinn Maris.Kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jevdokimova peaspetsialist 53225364 Tallinn Olga.Jevdokimova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Roman Krõlov peaspetsialist 53314308 Tallinn Roman.Krolov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Karjane peaspetsialist 4741151 53402027 Haapsalu Ulle.Karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee