Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Eve Liblik lastekaitse juht 6408110 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe piirkonna juht 3379709 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur piirkonna juht 7400013 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht piirkonna juht 4401054 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Rattas piirkonna juht 6208395 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap peaspetsialist 7400387 Tartu Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja peaspetsialist 6208392 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist 6208364 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist 3379717 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist 6408154 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aare Laak peaspetsialist 7420073 Tartu Aare.Laak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hannela Teaste peaspetsialist 7400203 Tartu Hannela.Teaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd peaspetsialist 4420319 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum peaspetsialist 3379710 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Juuse juhtumikonsultant Jõhvi
Elle Vidder peaspetsialist 7420039 Tartu Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera juhtumikonsultant 7420069 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja juhtumikonsultant 7420048 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist 4420563 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal juhtumikonsultant 7420029 Tartu Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Tamm peaspetsialist 6208488 Tallinn Kaisa.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel juhtumikonsultant Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Hermann MDFT terapeut Triin.Hermann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kähr juhtumikonsultant Maarja.Kahr@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Kannistu peaspetsialist 4420817 Pärnu Jaana.Kannistu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Kannistu peaspetsialist 4420817 Pärnu Jaana.Kannistu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand arendus- ja ennetusvaldkonna juht 6408101 Tallinn Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Rüüs nõunik 6208391 Tallinn Ly.Ruus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk asendushoolduse valdkonna juht 6208381 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Vainomäe projektijuht 6208384 Tallinn Kristiina.Vainomae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht 6208388 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron projektijuht 6208358 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman puuetega laste tugiteenuste juht 6408158 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Arumetsa koordinaator 6408161 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator 3379718 Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Lauri KOV nõustamisvaldkonna juht 6208370 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri-Ann Lee koordinaator 7420430 TartuJõgeva-Viljandi-Valga-Põlvamaa Kadri-Ann.Lee@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu koordinaator 6408102 Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping koordinaator 4358198 Lääne-, Pärnu-, Hiiu- ja Saaremaa Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator Lääne-Viru-, Ida-Virumaa, Jõgevamaa Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee