Keelevahetuse vaikeväärtus

Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Regina Maslova

Juhi abi
 

 

Sa oled siin

Kontaktid

Lastekaitse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Eve Liblik lastekaitse juht 6408110 53304023 Tallinn Eve.Liblik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Laanemäe piirkonna juht (Ida piirkond) 3379709 51923634 Jõhvi Marika.Laanemae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irje Tammeleht piirkonna juht (Lääne piirkond) 4401054 53091597 Pärnu Irje.Tammeleht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Birgit Siigur piirkonna juht (Lõuna piirkond) 7400013 51906763 Tartu Birgit.Siigur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Rattas piirkonna juht (Põhja piirkond) 6208395 53401856 Tallinn Kaja.Rattas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elerin Piiroja peaspetsialist 7420048 53308787 Tartu Elerin.Piiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Taal juhtumikonsultant 7420029 58870179 Tartu Kristel.Taal@sotsiaalkindlustusamet.ee
Egle Juuse juhtumikonsultant 3379711 53568105 Jõhvi Egle.Juuse@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Järvepera peaspetsialist (lapsendamine) 7420069 53098883 Tartu Anu.Jarvepera@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Pint peaspetsialist 5209167 Tartu Sirje.Pint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jane Koppel peaspetsialist 3379711 51909452 Jõhvi Jane.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered) 53017803 Tallinn Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Vassina peaspetsialist (lapsendamine) 53495424 Tallinn Olga.Vassina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Andres Julle peaspetsialist (lapsendamine) 3379717 51975360 Jõhvi Andres.Julle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Mänd peaspetsialist (lapsendamine) 59112128 Tallinn Eve.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaisa Tamm peaspetsialist 6208488 51983637 Tallinn Kaisa.Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Vidder peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered) 7420039 5205516 Tartu Elle.Vidder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Pihlap peaspetsialist 7400387 5225878 Tartu Katrin.Pihlap@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarika Tarum peaspetsialist (hoolduspered) 3379710 51982801 Jõhvi Maarika.Tarum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liilia Mänd peaspetsialist 4420319 51949883 Pärnu Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sundja peaspetsialist 6208392 51943413 Tallinn Anne.Sundja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elo Tenusaar peaspetsialist (lapsendamine, hoolduspered) 4420563 51903792 Pärnu Elo.Tenusaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tuuli-Brit Vaga peaspetsialist 4420817 53073192 Pärnu Tuuli-Brit.Vaga@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Sikk juhtumikonsultant 5180924 Tallinn Ave.Sikk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kädi Tammeveski juhtumikonsultant 53341214 Pärnu Kadi.Tammeveski@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Vaher juhtumikonsultant 53820174 Tartu Piret.Vaher2@sotsiaalkindlustusamet.ee

Arendus- ja ennetustalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Viola Läänerand arendus- ja ennetusvaldkonna juht 57702934 Tallinn Viola.Laanerand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Lauri KOV nõustamisvaldkonna juht 53316041 Tallinn Kadi.Lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Malm peaspetsialist (rahvusvahelite lastekaitse juhtumite vahendamine) 6640164 5138850 Tallinn Katrin.Malm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merli Laur peaspetsialist (rahvusvahelite lastekaitse juhtumite vahendamine) 53451792 Tartu Merli.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Leosk asendushoolduse valdkonna juht 51903179 Tallinn Nadezda.Leosk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maarja Kuldjärv projektijuht /asendushooldus) 59181973 Tallinn Maarja.Kuldjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristiina Vainomäe projektijuht (asendushooldus) 58868116 Tallinn Kristiina.Vainomae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Vorobjova koordinaator (asendushooldus) 53939218 Jõhvi Anna.Vorobjova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Alliksaar-Tamm koordinaator (asendushooldus) 7420036, 53937684 Tartu-, Jõgeva-, Viljandi-, Valga-, Võru-, Põlvamaa Ave.Alliksaar-Tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ebeli Berkman puudega laste tugiteenuste juht 6408158 53490652 Tallinn Ebeli.Berkman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marilin Küünarpuu nõunik (puudega laste tugiteenused) 6408102 53269845 Tallinn Marilin.Kuunarpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Arumetsa koordinaator (puudega laste tugiteenused) 51936614 Tallinn Kadri.Arumetsa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Sepping koordinaator (puudega laste tugiteenused) 4358198 53064417 Pärnu Anne.Sepping@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ursula Randlaine koordinaator (puudega laste tugiteenused) 3379718 53467887 Jõhvi Ursula.Randlaine@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marta Rohtla koordinaator 7420430 53591608 Tartu Marta.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari-Liis Mänd lastekaitse telefoniteenuste juht 53071499 Tallinn Mari.Liis.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Lind juhtumikonsultant 53070237 Tallinn Kaja.Lind@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riima Koch juhtumikonsultant 53070743 Vormsi saar Riima.Koch@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Mändla juhtumikonsultant 53098054 Kiviõli Ene.Mandla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Servet juhtumikonsultant 53071101 Tartu Katlin.Servet@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Frank-Viron lastemajateenuse juht 6208358 53611602 Tallinn Anna.Frank-Viron@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lilia Tkatš peaspetsialist 6208358 56477879 Tallinn Lilia.Tkats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ann Lind-Liiberg projektijuht 6408101 Tallinn Ann.Lind-Liiberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Grusdam koordinaator (asendushooldus) 53443741 Tallinn natalja.grusdam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elen Kinnep koordinaator (asendushooldus) 53936428 Pärnu Elen.Kinnep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Tõru juhtumikonsultant 5170984 Kuressaare Anneli.Toru@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ave Kasenõmm peaspetsialist 53072533 Tartu Ave.Kasenomm@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Haage ennetusvaldkonna juht 5253853 Tallinn Barbara.Haage@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kai Hallik juhtivspetsialist 51969511 Tartu Kai.Hallik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaia Kastepõld-Tõrs ekspert Kaia.Kastepold-Tors@sotsiaalkindlustusamet.ee
Simone Eelmaa ekspert 53625966 Tartu Simone.Eelmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee