Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Kvaliteediosakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Katre Koit kvaliteediosakonna juht Tallinn Katre.Koit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ivari Õunapuu nõunik 4890320 Rapla Ivari.Ounapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maie Puusepp nõunik 6208361 Tallinn Maie.Puusepp@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Evartson nõunik 6408139 Tallinn Liivi.Evartson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Kask nõunik 6208350 Tallinn Kersti.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Leila Siiroja jurist 6208344 Tallinn Leila.Siiroja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Magnus jurist 6408162 Tallinn Merle.Magnus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvia Azojan jurist 3278378 Rakvere Silvia.Azojan@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Laurson peaspetsialist 6208340 Tallinn Margit.Laurson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Angela Aasamets peaspetsialist 6208301 Tallinn Angela.Aasamets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Vallsalu peaspetsialist 6208361 Tallinn Kristel.Vallsalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Signe Sula peaspetsialist 6208346 Signe.Sula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Riina Reimann peaspetsialist 6208305 Tallinn Riina.Reimann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tiits peaspetsialist 6208371 Tallinn Ulle.Tiits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maiu Kauber peaspetsialist 6208356 Maiu.Kauber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aasa Rohtla peaspetsialist 6208373 Aasa.Rohtla@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marie Johanson projektijuht 6208399 Marie.Johanson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Garri-Kerto Rägastik spetsialist 6640141 Garri-Kerto.Ragastik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tarmo Kütt nõunik 53095300 Tarmo.Kutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Sihver jurist 7768215 Jõgeva Ulle.Sihver@sotsiaalkindlustusamet.ee