Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Klienditeeninduse osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Anu Polberg klienditeeninduse juht 6408178 Tallinn Anu.Polberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Aarens telefoniteeninduse juht 6208393 Tallinn Inna.Aarens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Kull piirkonna klienditeeninduse juht 7447497 Tartu Reet.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kirsti Loit piirkonna klienditeeninduse juht 6640122 Tallinn Kirsti.Loit@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aimi Raude piirkonna klienditeeninduse juht 3278369 Rakvere Aimi.Raude@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jürgen Kask nõunik 6408180 Tallinn Jurgen.Kask@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Selke klienditeeninduse spetsialist Tallinn Helle.Selke@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Kasepõld klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Maive.Kasepold@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Šarkovskaja klienditeeninduse spetsialist Kärdla Heli.Sarkovskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Tudre klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Tudre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Ahas klienditeeninduse spetsialist Tallinn Kulli.Ahas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jana Märtson klienditeeninduse spetsialist Narva Jana.Martson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helery Valdre klienditeeninduse spetsialist Pärnu Helery.Valdre@sotsiaalkindlustusamet.ee
Terje Vaino klienditeeninduse spetsialist Põlva Terje.Vaino@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Oleinik klienditeeninduse peaspetsialist Narva Alla.Oleinik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Mägi klienditeeninduse spetsialist Tartu Kaja.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Erna Jylhä klienditeeninduse spetsialist Rakvere Erna.Jylha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Taasväli klienditeeninduse spetsialist Rapla Irina.Taasvali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Roos klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Roos@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Niinemets klienditeeninduse peaspetsialist Haapsalu Anneli.Niinemets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Epp Valter klienditeeninduse spetsialist Tallinn Epp.Valter@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Suzi klienditeeninduse spetsialist Tartu Tiina.Suzi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piia Tarikas klienditeeninduse spetsialist Tartu Piia.Tarikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Raadik klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Raadik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anžela Veber klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anzela.Veber@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Laar klienditeeninduse spetsialist Haapsalu Tiia.Laar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Leontjeva klienditeeninduse spetsialist Tallinn Viktoria.Leontjeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Kukk klienditeeninduse spetsialist Tallinn Pille.Kukk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lembi Tiks spetsialist Tallinn Lembi.Tiks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Valentina Lukas spetsialist Tallinn Valentina.Lukas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Kass spetsialist Lily.Kass@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Reimets klienditeeninduse spetsialist Pärnu Kristi.Reimets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Reintam spetsialist Tallinn Merike.Reintam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Tammik spetsialist Tallinn Ulle.Tammik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Janica Valgma spetsialist Tallinn Janica.Valgma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Varjand klienditeeninduse spetsialist Tallinn Tiina.Varjand@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eda Kull klienditeeninduse spetsialist Tartu Eda.Kull@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Räbina klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Rabina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Lillemaa klienditeeninduse spetsialist Pärnu Karin.Lillemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aino Liiv spetsialist Tallinn Aino.Liiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Novkina klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Jelena.Novkina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inge Põbo klienditeeninduse spetsialist Pärnu Inge.Pobo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirjam Põldma klienditeeninduse spetsialist Tallinn Mirjam.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Rutt Linnaks peaspetsialist Tallinn Rutt.Linnaks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ird klienditeeninduse spetsialist Tartu Ulle.Ird@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Keningi klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Keningi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helle Luts klienditeeninduse spetsialist Helle.Luts@sotsiaalkindlustusamet.ee
Klaarika Jürjens klienditeeninduse spetsialist Viljandi Klaarika.Jurjens@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Margusson klienditeeninduse spetsialist Valga Aivi.Margusson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Karu klienditeeninduse spetsialist Rakvere Krista.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aleksandra Spasskaja klienditeeninduse spetsialist Narva Aleksandra.Spasskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Songe klienditeeninduse spetsialist Tartu Sirje.Songe@sotsiaalkindlustusamet.ee
Malle Luikmäe klienditeeninduse spetsialist Rapla Malle.Luikmae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Näägo klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Olga.Naago@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Gromova klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Svetlana.Gromova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Pungar klienditeeninduse spetsialist Tartu Vaike.Pungar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Krista Roosi spetsialist Tallinn Krista.Roosi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Veskis klienditeeninduse spetsialist Tallinn Merle.Veskis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Koppel klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Eve.Koppel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Thea Moks klienditeeninduse spetsialist Rakvere Thea.Moks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Mere klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liia.Mere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marge Simakovitš klienditeeninduse spetsialist Viljandi Marge.Simakovits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli Pallav klienditeeninduse spetsialist Võru Heli.Pallav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Kade klienditeeninduse spetsialist Tartu Urve.Kade@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Lopsik klienditeeninduse peaspetsialist Jõhvi Ruth.Lopsik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tea Vaab klienditeeninduse peaspetsialist Võru Tea.Vaab@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Jürimäe klienditeeninduse spetsialist Jõgeva Eve.Jurimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Linnupuu klienditeeninduse spetsialist Põlva Anna.Linnupuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aniita Vaino klienditeeninduse peaspetsialist Põlva Aniita.Vaino@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rohtjärv klienditeeninduse peaspetsialist Paide Kersti.Rohtjarv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Kõiv klienditeeninduse spetsialist Viljandi Sirje.Koiv@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jevgenia Kuzina spetsialist Tallinn Jevgenia.Kuzina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Murujeva klienditeeninduse spetsialist Narva Svetlana.Murujeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Glubokova klienditeeninduse spetsialist Rakvere Galina.Glubokova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Jürisson klienditeeninduse spetsialist Jõhvi Merle.Jurisson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Sula klienditeeninduse spetsialist Paide Kaja.Sula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Saad klienditeeninduse spetsialist Võru Maire.Saad@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Krivitskaja klienditeeninduse spetsialist Narva Galina.Krivitskaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Punt klienditeeninduse peaspetsialist Valga Liivi.Punt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Ambur klienditeeninduse spetsialist Tallinn Anne.Ambur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viktoria Varlamova klienditeeninduse spetsialist Narva Viktoria.Varlamova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tamara Pertel spetsialist Tallinn Tamara.Pertel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Juta Kesküla klienditeeninduse spetsialist Kuressaare Juta.Keskula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Võõsa klienditeeninduse spetsialist Tiia.Voosa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liidia Laanesoo klienditeeninduse spetsialist Tallinn Liidia.Laanesoo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elle Viru klienditeeninduse spetsialist Tartu Elle.Viru@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viigi Versis klienditeeninduse spetsialist Valga Viigi.Versis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Uibopuu spetsialist Tallinn Hele.Uibopuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margot Leetmaa klienditeeninduse spetsialist Tallinn Margot.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Livak klienditeeninduse spetsialist Kohtla-Järve Marina.Livak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Mõtus spetsialist Tallinn Ingrid.Motus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Annika Ringas klienditeeninduse peaspetsialist Kuressaare Annika.Ringas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Julia Ney klienditeeninduse spetsialist Tallinn Julia.Ney@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Kallas klienditeeninduse spetsialist Tallinn Vaike.Kallas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiina Kivisikk klienditeeninduse spetsialist Tiina.Kivisikk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Aleksandrova klienditeeninduse spetsialist Tatjana.Aleksandrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Luhaäär klienditeeninduse spetsialist
Marika Praakle spetsialist Marika.Praakle@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Luhaväi spetsialist Tiia.Luhavali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maria Šitova spetsialist Maria.Sitova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlyn Tang spetsialist Merlyn.Tang@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Vassiljeva spetsialist Nadezda.Vassiljeva@sotsiaalkindlustusamet.ee