Sotsiaalkindlustusamet

Endla 8,
15092 Tallinn

 

Klienditeeninduste info leiad siit
  •  
 
Sotsiaalkindlustusameti maja
 


Peadirektori vastuvõtule registreerimine
telefonil (+372) 640 8118 või
info@sotsiaalkindlustusamet.ee

Kaili Uusmaa

Sotsiaalkindlustusameti kommunikatsioonijuht
 

Katre Kirst

Juhi abi
 

  • Tel.:(+372) 640 8118
  • E-post:Katre.Kirst@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sa oled siin

Kontaktid

Hüvitiste osakond

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Kati Kümnik hüvitiste juht 7448328 Tartu Kati.Kumnik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pirjo Künnapuu nõunik 7827906 Võru Pirjo.Kunnapuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Evelyn Hallika nõunik 6408133 Tallinn Evelyn.Hallika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merlin Loorits nõunik 6408182 Tallinn Merlin.Loorits@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Sumil-Laanemaa nõunik 6408119 Tallinn Merle.Sumil-Laanemaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Piret Meemann nõunik 7448303 Tartu Piret.Meemann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Välling nõunik 6408188 Tallinn Katrin.Valling@sotsiaalkindlustusamet.ee

Pensionitalitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Rannel Silov pensionivaldkonna juht 7448305 Tartu Rannel.Silov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alla Himma juhtivspetsialist 6408169 Tallinn Alla.Himma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raja Kutsar juhtivspetsialist 4350585 Viljandi Raja.Kutsar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadri Tomingas juhtivspetsialist 6408184 Tallinn Kadri.Tomingas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Milvi Haitov juhtivspetsialist 7447476 Tartu Milvi.Haitov@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Audova juhtivspetsialist 4477602 Pärnu Eha.Audova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liivi Ritsoson juhtivspetsialist 6208478 Tallinn Liivi.Ritsoson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viivika Mitt juhtivspetsialist 6640138 Tallinn Viivika.Mitt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Valk peaspetsialist 6640137 Tallinn Ilme.Valk@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eve Luht peaspetsialist 6208496 Tallinn Eve.Luht@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lily Bürkland peaspetsialist 7447475 Tartu Lily.Burkland@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Sildmaa peaspetsialist 4350582 Viljandi Reet.Sildmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonetta Häggblom peaspetsialist 6408174 Tallinn Antonetta.Haggblom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Ilus peaspetsialist 6408142 Tallinn Ulle.Ilus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ruth Hirs peaspetsialist 6208487 Tallinn Ruth.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eleri Ojaviir peaspetsialist 7448317 Tartu Eleri.Ojaviir@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merike Tuha peaspetsialist 7448316 Tartu Merike.Tuha@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heli-Malle Sõmer peaspetsialist 4350589 Viljandi Heli-Malle.Somer@sotsiaalkindlustusamet.ee
Heldi Tibar peaspetsialist 6208497 Tallinn Heldi.Tibar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vaike Maarna peaspetsialist 4477626 Pärnu Vaike.Maarna@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aime Saks peaspetsialist 6408121 Tallinn Aime.Saks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Piho peaspetsialist 6640165 Tallinn Ulle.Piho@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Kulver peaspetsialist 6640155 Tallinn Katrin.Kulver@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Vutt peaspetsialist 6208490 Tallinn Urve.Vutt@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inga Salumets peaspetsialist 7447484 Tartu Inga.Salumets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Laks peaspetsialist 7447473 Tartu Kaja.Laks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Laksberg peaspetsialist 6208491 Tallinn Sirje.Laksberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Elve Timberg peaspetsialist 6640132 Tallinn Elve.Timberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Gersti Paakspuu peaspetsialist 6208489 Tallinn Gersti.Paakspuu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Leetmaa peaspetsialist 6640135 Tallinn Sirje.Leetmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Leili Kalme peaspetsialist 6408190 Tallinn Leili.Kalme@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Veissmann peaspetsialist 4350584 Viljandi Natalja.Veissmann@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Uueda peaspetsialist 6640136 Tallinn Kristi.Uueda@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tatjana Tanjuhhina peaspetsialist 6640153 Tallinn Tatjana.Tanjuhhina@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Saksing peaspetsialist 4477639 Pärnu Reet.Saksing@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anna Kotka peaspetsialist 6408179 Tallinn Anna.Kotka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Kornak spetsialist 6208480 Kadi.Kornak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Natalja Hrabrova spetsialist 6408183 Tallinn Natalja.Hrabrova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raili Riks spetsialist 6208476 raili.riks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Padur spetsialist 6408126 Tallinn Irina.Padur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marina Džikajeva spetsialist 6408172 Tallinn Marina.Dzikajeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Ott spetsialist 6640124 Tallinn Kaja.Ott@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kätlin Kirves spetsialist 6208482 Tallinn Katlin.Kirves@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anastassia Klamas spetsialist 6208339 Tallinn Anastassia.Klamas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Külli Kägu spetsialist 6640158 Tallinn Kulli.Kagu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Nadežda Kupri spetsialist 6640139 Tallinn Nadezda.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Jäger spetsialist 6408152 Tallinn Anu.Jager@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mai Muttika spetsialist 4350586 Viljandi Mai.Muttika@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Tank spetsialist 4350583 Viljandi Liia.Tank@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ly Lellep spetsialist 7448321 Tartu Ly.Lellep@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilse Udam spetsialist 7447477 Ilse.Udam@sotsiaalkindlustusamet.ee
Urve Ild spetsialist 4477635 Pärnu Urve.Ild@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maive Tint spetsialist 7447488 Tartu Maive.Tint@sotsiaalkindlustusamet.ee
Sirje Lokko spetsialist 4350591 Sirje.Lokko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aire Andresen spetsialist 7447469 Tartu Aire.Andresen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Hiiesalu spetsialist 6208483 Tallinn Reet.Hiiesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ilme Eerik peaspetsialist 4477603 Pärnu Ilme.eerik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Velli Saavo spetsialist 7447472 Tartu Velli.Saavo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hille Grüner spetsialist 4350588 Viljandi Hille.Gruner@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Litvinko spetsialist 4477605 Pärnu Pille.litvinko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aino Allik spetsialist 6408170 Tallinn Aino.Allik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Laev spetsialist 6640117 Tallinn Liia.Laev@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Värat spetsialist 4477607 Pärnu Tiia.Varat@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi-Herdis Karu spetsialist 6208469 Kadi-Herdis.Karu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jekaterina Pereskoka spetsialist 6408105 Tallinn Jekaterina.Pereskoka@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kadi Orav spetsialist 6408167 Tallinn Kadi.Orav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kõmmus spetsialist 4477625 Pärnu Silvi.Kommus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Alice Jakobson spetsialist 4477618 Pärnu Alice.Jakobson@sotsiaalkindlustusamet.ee
Olga Jakimenko peaspetsialist 6408189 Tallinn Olga.Jakimenko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Irina Tšornaja spetsialist 6408106 Tallinn Irina.Tsornaja@sotsiaalkindlustusamet.ee
Raina Veelain spetsialist 6208476 Tallinn Raina.Veelain@sotsiaalkindlustusamet.ee
Helve Vesiloo spetsialist 6640129 Tallinn Helve.Vesiloo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ingrid Põder spetsialist 6408193 Tallinn Ingrid.Poder@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Keskküla spetsialist 4477609 Pärnu Ele.Keskkula@sotsiaalkindlustusamet.ee
Vivian Lääts spetsialist 6408165 Tallinn Vivian.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Lille-Riita Esko spetsialist 6208499 Tallinn Lille-Riita.Esko@sotsiaalkindlustusamet.ee
Reet Digrys spetsialist 6208485 Tallinn Reet.Digrys@sotsiaalkindlustusamet.ee
Silvi Kasak spetsialist 6208405 Tallinn Silvi.Kasak@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Valge peaspetsialist 6640152 Tallinn Kersti.Valge@sotsiaalkindlustusamet.ee
Hele Männik spetsialist 7447470 Tartu Hele.Mannik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Enel Kivimäe spetsialist 6640143 Tallinn Enel.Kivimae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Iljas spetsialist 6408128 Tallinn Aivi.Iljas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Räppo spetsialist 4350587 Viljandi Mari.Rappo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Pille Mardi spetsialist 6408131 Tallinn Pille.Mardi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Luule Lankots spetsialist 4477634 Pärnu Luule.Lankots@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Vallbaum spetsialist 6408199 Tallinn Anne.Vallbaum@sotsiaalkindlustusamet.ee

Perehüvitiste talitus

Nimi Ametikoht Telefon Asukoht E-post
Katrin Maiste perehüvitiste valdkonna juht 7448304 Tartu Katrin.Maiste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jelena Kupri juhtivspetsialist 7447482 Tartu Jelena.Kupri@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Salumäe juhtivspetsialist 3278362 Rakvere Anneli.Salumae@sotsiaalkindlustusamet.ee
Merle Trufanova juhtivspetsialist 6408173 Tallinn Merle.Trufanova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Kalmo peaspetsialist 4890337 Rapla Anneli.Kalmo@sotsiaalkindlustusamet.ee
Larissa Põldma peaspetsialist 3278399 Rakvere Larissa.Poldma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Margit Saar peaspetsialist 7762747 Jõgeva Margit.Saar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ele Aruste peaspetsialist 3848779 Ele.Aruste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaja Vilipus peaspetsialist 4890334 Rapla Kaja.Vilipus@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristi Lääts peaspetsialist 4890336 Rapla Kristi.Laats@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Väli peaspetsialist 4890325 Kaire.Vali@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Prees peaspetsialist 3278381 Rakvere Katrin.Prees@sotsiaalkindlustusamet.ee
Eha Essaul peaspetsialist 3278365 Rakvere Eha.Essaul@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Kraav peaspetsialist 3278368 Rakvere Ulle.Kraav@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristina Soom peaspetsialist 4890335 Rapla Kristina.Soom@sotsiaalkindlustusamet.ee
Svetlana Liivamägi peaspetsialist 3278386 Rakvere Svetlana.Liivamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kersti Rättel peaspetsialist 4894167 Rapla Kersti.Rattel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anneli Rüütli peaspetsialist 7762754 Jõgeva Anneli.Ruutli@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaire Mäeküngas peaspetsialist 3278393 Rakvere Kaire.Maekungas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Antonina Perlin peaspetsialist 3848772 Paide Antonina.Perlin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ülle Breicis peaspetsialist 6408191 Tallinn Ulle.Breicis@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ene Tiitsaar peaspetsialist 6408135 Tallinn Ene.Tiitsaar@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Onnu peaspetsialist 4890324 Anne.Onnu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kaidi Herman peaspetsialist 7762750 Jõgeva Kaidi.Herman@sotsiaalkindlustusamet.ee
Jaana Nõgu peaspetsialist 3278370 Rakvere Jaana.Nogu@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristel Mikenberg peaspetsialist 3278372 Rakvere Kristel.Mikenberg@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liidia Vassiljeva spetsialist 6408197 Tallinn liidia.vassiljeva@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Piirma peaspetsialist 3278376 Rakvere Inna.Piirma@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liia Rannaste spetsialist 6408151 Tallinn Liia.Rannaste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Galina Družkova peaspetsialist 3278396 Rakvere Galina.Druzkova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mari Virro spetsialist 6408176 Tallinn Mari.Virro@sotsiaalkindlustusamet.ee
Karin Smirnova peaspetsialist 3278394 Rakvere Karin.Smirnova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aili Hiie peaspetsialist 4890333 Rapla Aili.Hiie@sotsiaalkindlustusamet.ee
Tiia Kivikas peaspetsialist 3278398 Rakvere Tiia.Kivikas@sotsiaalkindlustusamet.ee
Barbara Hirs spetsialist 6408164 Tallinn Barbara.Hirs@sotsiaalkindlustusamet.ee
Katrin Randvere spetsialist 6408181 Tallinn Katrin.Randvere@sotsiaalkindlustusamet.ee
Viive Kerb peaspetsialist 7762746 Jõgeva Viive.Kerb@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anne Prosin peaspetsialist 7762753 Jõgeva Anne.Prosin@sotsiaalkindlustusamet.ee
Marika Saluste peaspetsialist 7762742 Jõgeva Marika.Saluste@sotsiaalkindlustusamet.ee
Maire Märks peaspetsialist 7762748 Jõgeva Maire.Marks@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aive Sirgmets peaspetsialist 3278380 Rakvere Aive.Sirgmets@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kulla Mägi peaspetsialist 4724036 Haapsalu Kulla.Magi@sotsiaalkindlustusamet.ee
Laine Kuusmaa spetsialist 4890332 Laine.Kuusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee
Ille Laur peaspetsialist 7762743 Jõgeva Ille.Laur@sotsiaalkindlustusamet.ee
Aivi Guske peaspetsialist 7762752 Jõgeva Aivi.Guske@sotsiaalkindlustusamet.ee
Mirjam Kivistik spetsialist 6408120 Mirjam.Kivistik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Anu Blum peaspetsialist 3278379 Anu.Blum@sotsiaalkindlustusamet.ee
Liina Lepik spetsialist 6408117 liina.lepik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Triin Raavel spetsialist 6408137 Triin.Raavel@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kristine Kuusik spetsialist 6408138 Kristine.Kuusik@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kady-Kairit Kerve peaspetsialist 7768216 Jõgeva Kady-Kairit.Kerve@sotsiaalkindlustusamet.ee